Britney Spears Yeni Videoda Mini Elbiseli Twerking Becerilerini Gösterdi – Hollywood Life


Britney Spears, beyaz yakalı, vücudu güzel gösteren siyah bir elbise içinde çeşitli hareketleri yakaladığı unutulmaz bir klibi paylaşmak için Instagram’a gitti ve ilginç bir başlık ekledi.

Britney Spears, 40, dans becerilerini seksi ve aptalca bir şekilde sergilemekten korkmuyor! Şarkıcı, 27 Mart’ta Instagram sayfasında yeni bir video paylaştı ve bu videoda kameranın önünde dururken, bir noktada twerk hareketi de dahil olmak üzere çeşitli hareketleri enerjik bir şekilde gösteriyor! Beyaz yakalı, beyaz kollu ve kahverengi ayakkabılı siyah mini bir elbise giyiyor ve uzun sarı saçlarını at kuyruğu yapıyor.

Pop yıldızı klibe komik bir başlık ekledi ve hayranlarını konuşturdu.

“Minneapolis’te ? çevrimiçi dersler yapıyorum !!! Hediye için depozito almak ? Roy Amcam
kuzenimi aldım çünkü Leroy bir kaplumbağa buldu ? çekmecede ve kahrolası arabada ? alev aldı ? çünkü otoyolda lastik patladı ve polis ? her zaman PIE SERVES yapan teyzemi kurtardı ? !!!” yazısı okundu.

Britney Spears
Britney Spears önceki bir etkinlikte. (Brian J Ritchie/Acı Sos/Shutterstock)

Gönderi halka açıldığında, Britney’nin takipçileri yorum yapmakta gecikmedi. Bir takipçi, “Bu lmao ile ne kadar eğlendiğinize bayılıyorum,” diye yazarken bir diğeri, “Bu başlık WILD yolculuğuydu” yazdı. Üçüncüsü ona “Instagram’daki en komik kişi” adını verdi ve daha pek çoğu, başlığın ne anlama geldiğini sordu.

Britney’nin düşündürücü son gönderisinden önce, görünüşe göre eski sevgilisini suçlayınca manşetlere çıktı Justin Timberlake “Ününü ve ilgisini” müziğiyle “kullandığı” için. Suçlama, siyah desenli ten rengi bir elbiseyle poz verdiği ve görünüşe göre annesini çağırdığı şimdi silinmiş bir videonun başlığında geldi. Lynne Spears ve kız kardeşi Jamie Lynn Spears.

“Tamam… yeni elbisemi beğendim ??‍♀️??? !!!! Psss tahmin et ne oldu???? Dün gece İsa’dan bir telefon aldım ve ne dedi biliyor musunuz ???” yazısı başladı. “’Sevgili çocuğum… annen tam da ona en çok ihtiyacın olduğu zamanda kitabıyla birlikte servis yapıyordu…hepsi NE için??? ŞÖM ve DİKKAT !!!! Eski sevgilin de aynı şeyi yaptı… senin adını kullanarak onu pislik yaptığını iddia ederek ilk albümüyle hizmet verdi !!!! O zaman kanın, hayatındaki en zor zamanlardan biri tahmin et kız kardeşin ne yapıyor… bir kitap da ? … hepsi ne için ????”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/britney-spears-twerking-mini-dress-video/

Yorum yapın