Britney Spears Yeni Fotoğraflarda Çıplak Su Altında Yüzüyor – Hollywood Life


Britney Spears


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Britney Spears40 yaşındaki 12 Temmuz’da kesinlikle hiçbir şey giymediği fotoğraflarını paylaştığında hayranlarının dikkatini çekti. Şarkıcı, seksi mücevherlerin içinde su altında yüzüyordu ve özel alanını beyaz bir nokta ya da beyaz bir x ile kapladı. “Yüzmeye devam et… yüzmeye devam et 🌊🤔💄🙊😳 !!!!”, yazının başlığında haykırdı.

Britney unutulmaz fotoğrafları paylaştığında, hayranları çoğunlukla olumlu yorumlarla yanıt verdi. “Güzel kadın!” bir hayran haykırdı, diğeri ona “deniz kızı” dedi. Üçüncüsü fotoğrafların “albüm kapakları” olmasını önerdi ve diğerleri su ve kalp emojisi bıraktı.

Bu, Britney’nin çıplak bir fotoğrafla ilk kez büyülenmesi değil. Şarkıcı, Meksika’dan geriye kalan fotoğrafları paylaşmak için Mayıs ayında Instagram’a gitti. Doğum günü takımıyla poz verdi ve elleriyle göğsünü, poposunu pembe kalp emojisiyle kapattı. Altyazıda neden “tatilde 10 yaş daha genç göründüğünü” sordu.

Britney Spears
Britney Spears önceki bir gezi sırasında bikini sallıyor. (Deklanşör)

Aynı ay bir kapının önünde çıplak poz verdiği fotoğrafları da yayınladı. Saçlarını toplamış, eliyle göğsünü, bacağıyla da poposunu kapatmıştı. “İYİ kıçım MURICA”, onları kırmızı dudaklar ve şeftali emojisiyle birlikte yazdı.

Britney, her fırsatta fit vücudunu güvenle sergilemesiyle tanınır. Daha önce bir kaynak bize, bunu yapmayı seçmesinin belirli bir nedeni olduğunu ve bunun 13 yıllık konservatuarlığının sona ermesiyle ilgili olduğunu söyledi. Şarkıcıya yakın kaynak, “Britney özgürlüğünü hissediyor, uzun yıllardır her hareketini kontrol altında tutuyor, artık istediğini yapabiliyor, sınırları zorlayarak eğleniyor” dedi. HollywoodYaşam.

“Ayrıca, nihayet vücudu hakkında çok iyi hissediyor, bunu göstermek istiyor” diye eklediler. “Britney vücudun pozitif hareketini seviyor. Vücudunu kutlamak istiyor çünkü bu kadar uzun süre onun hakkında kötü hissetmesine neden oldu. Çıplak fotoğraflarını paylaşmak onun için büyük bir acele, hayranların yorumlarını okumayı ve tüm bu sevgiyi almayı seviyor, bu onun özgüveni için çok iyi oluyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/britney-spears-swims-naked-underwater-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir