Britney Spears Will.i.am Yeni Şarkısını Yayınladı İşine Bak: Dinle – Hollywood Life


Britney Spears ve Will.i.am


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Charriau Jeremy/ABACA/ITV/Matt Frost/Shutterstock

Britney Spears ve kadim dostum Will.i.am Gizlice yeni bir parça için bir araya geldi ve ikili, 18 Temmuz Salı günü yaz şarkısını yayınladı. Anlamlı bir şekilde “İşinize Bakın” başlıklı Britney, görünüşe göre uzun süredir arkadaşı ve işbirlikçisinin yardımıyla medyayı ve paparazzileri eğitti. “Beni takip ediyorlar, beni takip ediyorlar, beni takip ediyorlar / Takip et, beni takip et / Şehir dışında, şehir merkezinde / Döndüğüm her yerde / Hollywood, Londra / Snap, snap ses.”

Sözler, fotoğrafçılarla geçmişteki yüzleşmelere doğrudan işaret ediyor gibiydi – bu, daha önce “Piece Of Me” ve “My Prerogative” gibi şarkılarda ele aldığı bir tema. Ayrıca paparazziler “yüzümü terk ederse” “köpekleri dışarı göndereceğine” söz veriyor. Tüm bunlar, nihayet Kasım 2021’de sona eren 13 yıllık kısıtlayıcı konservatörlüğünün ardından yaptığı sürekli özgürlük çağrısını yansıtıyor gibiydi.

Tekno aşılanmış, kulübe hazır bir çete üyesi olan şarkı, “Toxic” şarkıcının Kasım 2021’de 13 yıllık kısıtlayıcı konservatuarlığının kaldırılmasından bu yana ikinci albümü. Twitter’a 17 Temmuz Pazartesi günü düşüşü kızdırmak için basitçe yazarak, AH!!!” ve etiketleme @britneyspears, şarkının cezbedici bir klibi ile birlikte. Kısa bir süre sonra şarkıcı, şarkının adını ortaya çıkarmak için tweet’i değiştirdi. “ah ah!!! ŞİMDİ ile sallanıyorsun irade.i.am Ve @britneyspears,” bir dizi küstah alev emojisinin yanında. Daha sonra #Mindyourbusiness hashtag’ini ekledi.

Hayranlar, yayınlanma beklentisiyle yorumlar dizisinde çıldırdı. Bir hayran “Pekala hazır,” yazarken bir başkası “EYLEMİ GETİRİN” yorumunu yaptı. Bir üçüncüsü, “BRITNEY GELİYOR,” diye fışkırdı.

Takım oluşturmaları tamamen sürpriz değil, çünkü Börülce rapçinin, Britney’nin Haziran 2022’deki yıldızlarla dolu düğününde son derece özel davetli listesinde yer aldığı bildirildi. Sam Asgari. Daha önce 2012 single’ı “Scream and Shout”ta işbirliği yaptılar.

Britney Spears
Charriau Jeremy/ABACA/Shutterstock

Ve Will.i.am, Brit ve içinde bulunduğu kötü durum için nazik ve sempatik sözlerden başka bir şey söylemedi. “Britney, kendisinin oldukça sert muamelesine katlandı ve o harika bir insan ve kalbi saf,” dedi. Metro.co.İngiltere 2021’de. “Herkesin bazı düşüşleri oldu ve kişisel olarak yaptıkları bazı seçimler oldu ama o harika.”

Britney’nin önceki konservasyon sonrası çabası, bir haşhaş canlandırma düetiydi. elton john‘in 1976 hiti “Tiny Dancer”, basitçe “Hold Me Closer” adını aldı ve Eylül 2022’de yayınlandı. Muhteşem müzik videosunda efsanevi şarkıcılardan hiçbiri yer almasa da, şarkının kendisi büyük bir çılgınlığa neden oldu. Ve o sırada bir kaynak bize Brit’in prodüksiyona yoğun bir şekilde dahil olduğunu söyledi.

Will.i.am
ITV/Mat Frost/Shutterstock

İçeriden bir kaynak, “Britney, ‘Hold Me Closer’ videosunun yapımında aktif bir rol oynadı ve bununla ve ortaya çıkma şekliyle çok gurur duyuyor” dedi. HollywoodYaşamı Eylül 2022 raporu için. “Son versiyonu görünce çok duygulandı ve mutlu gözyaşları döktü” diye devam ettiler. “Yorumlayıcı dansçılar kusursuzdu ve kendisi de bir dansçı olduğu için videonun sahip olmasını istediği umut, aşk ve zafer duygusunu onların aktardığını düşünüyor.”

Daha sonra hitin akustik bir versiyonunu çıkarmak için bir araya geldiler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/britney-spears-will-i-am-song-mind-your-business-listen/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir