Britney Spears ve will.i.am’in Yeni Şarkısı Üzerine Çığlık Atıp Bağıracaksınız


Britney Spears Ve irade.i.am harekete geçmeye hazırız.

bu Börülce üyesi “Toxic” şarkıcısı ile bir kez daha yeni bir single için bir araya geldi, “İşine Bak,” istilacı paparazzileri çağıran 21 Temmuz’da.

Çift, fotoğrafçılar tarafından “gökyüzünde” izlenmek ve “şehir dışında, şehir merkezinde, her yerde, arkanı dön, Hollywood, Londra” takip edilmek hakkında şarkı söylüyor. Bir noktada Britney, “O nerede? O nerede? O nerede?”

Yayınlanmadan önce will.i.am, bir röportajda parçanın arkasındaki önemli mesajı açıkladı. CBS Haberleri“İnce bir çizgi var ve herkes kendi mahremiyet versiyonunu hak ediyor.”

Tabii ki, Britney uzun zamandır paparazzilere karşı konuştu, onları tatilde onu utandırmakla, umumi bir tuvaletin dışında gizlice fotoğraflarını çekmekle ve daha pek çok şeyle eleştirdi.

Röportajında ​​Will.i.am, Britney’nin en son konservatörlük savaşı sırasında karşılaştığı zorlukları kabul etti, ancak sosyal medyadaki müzik ve dans videolarının pozitifliği yaymaya yardımcı olduğunu kaydetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380479/you'll-scream-and-shout-over-britney-spears-and-will.i.am's-new-song-calling-out-paparazzi?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir