Britney Spears ve Sam Asghari Kiss Yeni PDA Videosunda – Hollywood Life


britney spears sam asgari


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Britney Spears ilişkisinin kişisel görüntülerini sosyal medyada pek paylaşmaz, ancak kocasıyla yeni bir video yayınladığında bir istisna yaptı, Sam AsgariAçık instagram 17 Mayıs’ta. Videoda, evlerine giden uzun araba yolunda her zamankinden daha fazla sevilen görünen ikili yer aldı. Bir noktada, Britney kollarını Sam’in boynuna dolarken tamamen sevişiyorlar. Yürüyüş yolunda yürürken de el ele tutuştular ve kameraya kıyafetlerini gösterdiler. Britney, arka planda parıldayan güneş ile kırmızı ekin üstü ve minik beyaz şortuyla harika görünüyordu.

Videonun odak noktası açıkça Britney ve Sam olsa da, şarkıcı evinin önündeki çevre düzenlemesine de dikkat çekti. “Çiçeklerimle gurur duyuyorum” diye yazdı. “Evim konusunda oldukça mütevazi davrandım. Evimi yeniden tasarlıyorum!! Bana her gün ilham veren inanılmaz bir kocayla birlikte olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Harika bir gün geçirin dostlarım ve Allah yardımcınız olsun.”

Mart ayında ve Nisan başında, Britney ve Sam, birçok kez evlilik yüzükleri olmadan fotoğraflandıklarında hayranlar arasında endişe uyandırdı. Sam’in temsilcisi ayrılık söylentilerini kapatsa da hayranlar, düğün takılarının olmamasının Haziran 2022’de evlenen çift için ne anlama geldiği konusunda endişeliydi. Ancak bu videoya göre, her zamanki gibi sağlam görünüyorlar!

britney spears sam asgari
Britney ve Sam bir film galasında. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Sam ayrıca yakın zamanda onun instagram Medyada eşi hakkında son zamanlarda çıkan yanlış hikayeleri kapatan hikaye. Britney hakkında yeni bir belgeselin ortasında ortaya çıkan çeşitli raporları çarptı. TMZ konservatuarlığı ve 2021’de sona ermesinin ardından. “Birdenbire, 15 yıl sonra, onca gaz aydınlatmasından, başına gelen onca şeyden sonra serbest kaldığında, şimdi onu mikroskop altına alıp hikayesini mi anlatacaksın?” Sam videoda söyledi. “İnternette okuduklarınıza inanmayın. O zaman bitti. Buna izin vermeyeceğim. Gaslighting ve tüm bu saçmalıklar durmalı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/britney-spears-sam-asghari-kiss-pda-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir