Britney Spears ve Sam Asghari Düğün İçin Bebeğinin Doğuşuna Kadar Bekliyor – Hollywood Life


Britney Spears VMA'larda


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Britney Spears ve Sam Asgari Eğlenceli sosyal medya paylaşımlarında şimdiden birbirlerine “koca” ve “karı” diyor olabilirler, ancak Britney’nin kısa süre önce üçüncü hamileliğini ortaya çıkarmasına rağmen, çift ilk çocuklarının doğumuna kadar evlenmeyecek, Britney’e yakın bir kaynak söylenmiş HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. Kaynak, Britney ve Sam’in halka açık etkileşimlerinin şimdilik sadece eğlence amaçlı olduğunu açıkladı.

Britney ve Sam birbirleriyle şakalaşıyorlar ve evli değiller. Buna odaklanmak için bebeği olana kadar bekleyecek ve şimdi hayalindeki düğünü planlamak için 9 ayı olacak. Sam ve Britney nişanlandıklarından beri birbirlerine karı koca diyorlar. Kaynak, evlenene kadar bunu yapmaya devam edecek, bu bir sır olarak saklanmayacak” dedi.

Britney Spears ve Sam Asghari film galasında
Britney Spears ve Sam Asghari, 22 Temmuz 2019’da ‘Once Upon a Time in Hollywood’un Los Angeles galasına katıldı. (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Aynı kaynak, Sam’in de düğünün nasıl olması gerektiği konusunda kendi fikirleri olduğunu açıklayarak, Britney’nin hayalindeki düğünün uzun zaman önce gerçekleştiğine dikkat çekti. “Sam, ikisinin istediği düğün türü hakkında konuştu ve bu konuda onun sözlerine güvenilmesi gerekiyor. Britney ‘sonsuza kadar mutlu’ olduğunu hayal etti ve 10 yılı aşkın bir süredir buna asla sahip olamayacağını düşündü. Onu şimdi buldu ve sahip olduğu her şey ve hatta sahip olmadığı şeyler için çok müteşekkir ve minnettar.”

40 yaşındaki şarkıcı, daha önce babası tarafından denetlenen 13 yıllık kısıtlayıcı bir yasal düzenlemeye bağlıydı. Jamie Spears uzun zamandır erkek arkadaşı Sam ile evlenmek ve başka bir bebek sahibi olmak da dahil olmak üzere istediğini yapmaktan alıkoyduğunu iddia ediyor. Britney’in konservatörlüğü nihayet Kasım 2021’de feshedildi ve hamileliğini 12 Nisan 2022’de Instagram aracılığıyla duyurdu.

Daha önce hamileliği önlemek için RİA almaya zorlandığını iddia etmişti. Özel olarak açıklanan ayrı bir kaynak HollywoodYaşam Sam ve Britney’nin mutlu habere gerçekten şaşırdıklarını! “Britney ve Sam uzun süredir çocuk sahibi olmayı tartışıyor olsalar da, bu noktada özellikle çalışmıyorlardı. Yani, Britney’nin RİA’sını çıkardıktan hemen sonra hamile kalması oldukça şaşırtıcıydı çünkü ne olabileceğini bilmiyordu. Britney, çıkarıldıktan sonra tekrar düzenli bir döngüye girmesinin birkaç ay sürebileceğinin farkındaydı, bu yüzden herhangi bir beklentiye sahip olmak istemedi. Hamile kalmak istediğini biliyordu ama adetlerini takip etmiyordu ya da bunun gibi bir şey.”

Kaynak, Britney’nin mutlu ve beklenmedik gelişme hakkında özellikle “kutsanmış” hissettiğini söyleyerek devam etti. “Olması gereken her şeyin olacağından emindi ve hayatının aşkıyla bir bebeğe sahip olduğu için kutsanmış hissediyor. Britney ve Sam kendinden geçmiş durumda ve tüm hayallerinin gerçekleştiğine inanamıyorlar. Britney, Sam’in inanılmaz bir baba olacağını biliyor ve daha fazlasını isteyemezdi. Britney, uzun zamandır olmadığı kadar mutlu ve her şeyin daha da iyiye gideceğini biliyor.” Sam, 11 Nisan’da yaptığı dokunaklı bir Instagram gönderisinde haberi doğruladı. Çift, 13 Eylül 2021’den beri nişanlı.

Britney zaten 16 yaşında iki oğlu paylaşıyor Sean ve 15 yaşındaki Jayden44 yaşındaki eski kocasıyla Kevin Federline. Britney’in koruyuculuğu, çocuklarının birincil velayetini Kevin’e veren, kamuoyunda çokça konuşulan bir çöküşün ardından devreye alındı. Farklı bir kaynak anlattı HollywoodYaşam erkek çocukların annelerinin hamileliği ve yeni kardeşlerinin gelişi hakkında “heyecanlandıkları” ayrı bir olayda.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/14/britney-spears-sam-asghari-birth-wedding/

Yorum yapın