Britney Spears ve Ariana Grande Arasındaki Bu Değişim Radarımızda


Bundan daha tatlandırıcı yok.

Britney Spears ve Ariana Grande 11 Kasım’da Instagram’da mesajlaştıklarında birbirlerine sevgiden başka bir şeyleri yoktu. Britney paylaştıktan sonra şirin konvo geldi meditasyon ile ilgili bir yazı“Aman Tanrım, daha iyi nefes alabiliyorum” başlığında yazıyor.

“Teşekkürler U, Sonraki” şarkıcının ürünlerine “takıntılı” olduğunu söyleyerek Ariana’nın koku serisini övmeye devam etti.
Britney, “Daha iyi nefes alabiliyorum,” diye yazdı, “ve çok güzel kokuyor.”

Gönderi, Ariana’nın yorumlar bölümünde kendi tatlı notuyla yanıt vermesini istedi. Görünüşe göre o da Pop Prensesi’nin parfüm koleksiyonunun hayranı.

Ariana 11 Kasım’da “Ben de seninkini seviyorum” diye yazdı. “Her zaman sevdim ve seveceğim. Sana çok sevgi gönderiyorum kraliçe.”

Bu, Ariana’nın “Circus” şarkıcısına ilk sevgisini göstermesi değildi. Ariana, uzun yıllar boyunca, Britney’nin televizyon programlarında seslendirdiği, oldukça yerinde izlenimiyle izleyicileri büyüledi. Bu Gece Gösterisi, bu benim reçelim ve Cumartesi gecesi canlı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354367/this-exchange-between-britney-spears-and-ariana-grande-is-on-our-radar-for-all-the-right-reasons?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir