Britney Spears, Sam Asghari’den Önce Alyans Takmadı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Britney Spears, Sam Asghari'den Önce Alyans Takmadı: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Britney Spears nikah yüzüğü olmadan birkaç gün önce görüntülendi Sam Asgari olmadan görüldü. 41 yaşındaki pop ikonu, 28 Mart Salı günü beyaz şort üzerine ekose bir ceket ve Birkenstock sandaletlerle büyük bir oyuncak ayıya tutunurken bir SUV’den iniyordu. İmza niteliğindeki sarı saçlarını gevşek bir bukle halinde tuttu ve menajeri ile Hawaii’ye giden özel bir jete binerken yüzünü tel çerçeveli bir güneş gözlüğü ile kapattı. cade hudson tarafından elde edilen fotoğraflarda Günlük posta.

Sam, 30 Mart Perşembe günü Thousand Oaks spor salonundan ayrılırken merakla yüzüğü olmadan görüldü – 9 aylık evliliğinin sallantıda olduğu söylentilerini körükledi. Dar siyah bir tişört, kamuflajlı pantolon ve pembe bir spor ayakkabı giymişti ve iki saat takmıştı: sağ bileğinde bir Apple Watch ve solunda paslanmaz çelik bir saat. HollywoodYaşamı çiftin ilişkisinin durumu hakkında yorum yapmak için temsilcilere ulaştı. Bir kaynak ayrıca HL’ye ufukta “bölünme” olmadığını söyledi.

Britney Spears, Sam Asghari'den Önce Alyans Takmadı: Fotoğraflar - Hollywood Life
Britney Spears, 28 Mart’ta, Sam Asghari’nin nikah yüzüğü olmadan görülmesinden iki gün önce, alyanssız görüntülenmişti. (Broadimage/Shutterstock)

Merakla Sam, iddialara ve fotoğraflara 30 Mart’ta Instagram hikayesinde paylaştığı bir selfie ile yanıt vermiş göründü. ile yüzüğü açık. Profesyonel eğitmenden oyuncuya dönüşen oyuncu bir uçakta oturuyordu ancak nereye gittiğini açıklamadı.

Britney Spears, Sam Asghari'den Önce Alyans Takmadı: Fotoğraflar - Hollywood Life
Britney Spears ve Sam Asghari’nin ikisi de yüzüksüz görüldükten sonra kayaların üzerinde olduğu söyleniyor. (Mat Baron/Shutterstock)

Tabii ki, iki gündür orada olan Britney ile buluşmak için Hawaii’ye gidiyor da olabilir. Şimdiye kadar, “Womanizer” şarkıcısı gönderilerinden harika bir tatil geçiriyor gibi görünüyor – dalgaların arasında eğlenirken güneşi içinize çektiği bir tatil de dahil. Videoshop’ta düzenlenen kısa klipte alt kısmı hayvan desenli parlak yeşil ve pembe bir bikini üstü giymişti. kötü tavşan remiks.

Britney ve Sam ilk olarak 2016’da, “Slumber Party” adlı single’larından biri olan “Slumber Party” videosunun setinde tanıştıktan sonra çıkmaya başladılar. Görkem. İkili, aşklarının ilk birkaç yılında konservatörlüğünü yıprattı ve nihayet Eylül 2021’de nişanlandı ve dokuz ay sonra Haziran 2022’de evlendi. Britney, California, Thousand Oaks’taki özel gününü Instagram’da bir “peri masalı” olarak tanımladı. Ne yazık ki, koridorda yürümeden önce Mayıs ayında da düşük yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/30/britney-spears-no-wedding-ring-before-sam-asghari-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir