Britney Spears, Sam Asghari ile İlk Bebeğini Düşük Yaptı – Hollywood Life


Britney Spears, Sam Asghari ile İlk Bebeğini Düşük Yaptı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Britney Spears40 ve Sam Asgari28, gebelik kaybı yaşadıklarını açıkladı. Pop yıldızı, yürek burkan haberi açıklamak için 14 Mayıs Cumartesi günü Instagram’a gitti. “Mucize bebeğimizi hamileliğin erken döneminde kaybettiğimizi en derin üzüntümüzle duyurmak zorundayız. Bu, herhangi bir ebeveyn için yıkıcı bir zamandır. Belki de daha ileri gidene kadar açıklamayı beklemeliydik, ancak iyi haberi paylaşmak için fazlasıyla heyecanlandık.”

Mesajını, “Birbirimize olan sevgimiz gücümüzdür. Güzel ailemizi büyütmeye devam edeceğiz. Tüm desteğiniz için minnettarız. Bu zor anda mahremiyetinizi rica ediyoruz.”

Britney, 11 Nisan’da Instagram üzerinden hamile olduğunu duyurdu. Bir fincan kahvenin yanında duran çiçek stok fotoğrafının altında, “Toksik” şarkıcı, Sam ile Miami gezisi sırasında ve sonrasında kilo aldıktan sonra hamile kaldığını keşfettiğini açıkladı. “Kocası” olarak adlandırdığı Sam, ona “yemek bebeği” olduğunu söylerken, bir test yapmaya karar verdi ve olumlu bir sonuç aldı. Birkaç gün sonra, “küçük fetüsü” ile kıyıda oynarken aşağıdaki videosunu paylaştı.

Daha sonra, erkek çocuklarına hamileyken tabu bir konu olduğunu hatırladığı “kesinlikle korkunç” perinatal depresyonu tartışmaya devam etti. Jayden16 ve Sean17, eski sevgilisiyle paylaştığı, Kevin Federline, 44. “O zamanlar kadınlar bundan bahsetmezdi… bazı insanlar içinde bir bebek varken bir kadının böyle şikayet etmesinin tehlikeli olduğunu düşündü… ama şimdi kadınlar her gün bundan bahsediyor… Tanrıya şükür bu acıyı sürdürmek zorunda değiliz ayrılmış uygun bir sır,” dedi. “Bu sefer yoga yapacağım… her gün !!! Bolca neşe ve sevgi yaymak.”

Britney Spears Sam Asghari
Britney Spears hamilelik haberlerinden birkaç kez önce bebek sahibi olmak istediğini söyledi (Fotoğraf: MediaPunch/Shutterstock)

Sam, Britney’in haberi duyurduğu gün Instagram’da kendi heyecan notunu paylaştı. “Evlilik ve çocuklar, sevgi ve saygıyla dolu güçlü bir ilişkinin doğal bir parçasıdır. Babalık her zaman sabırsızlıkla beklediğim ve hafife almadığım bir şey. Bu, yapacağım en önemli iş” diye yazdı.

Heyecan verici haber, “Womanizer” şarkıcısının, babası tarafından kontrol edilen 13 yıllık konservatuarlığını sona erdirmek için başarılı bir girişim olacak şekilde, mahkemede ailesine karşı ifade vermesinin ardından bir yıldan kısa bir süre sonra geldi. Jamie Spears, 70. Zihinsel istismara ek olarak Britney, konservatuar altında evlenmesine veya çocuk sahibi olmasına izin verilmediğini söyledi. “Şu anda vücudumda bir bebek sahibi olmama izin vermeyen bir RİA var ve koruyucularım onu ​​çıkarmak için doktora gitmeme izin vermiyor” dedi. Konservatuarı 12 Kasım 2021’de sona erdi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/britney-spears-miscarries-baby-sam-asghari-pregnancy/

Yorum yapın