Britney Spears Sam Asghari ile Evlendikten Sonra Neden Yeni Bir Konak Aldı?


britney spears, sam asghari


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Şimdi Britney Spears ve Sam Asgari çift, şarkıcının eski sevgilisiyle aynı mahallede 12 milyon dolarlık bir ev satın aldı. Kevin Federline, ve oğulları Sean ve Jayden. 40 yaşındaki Britney’e yakın bir kaynak, HollywoodYaşam ÖZELLİKLE, 28 yaşındaki Sam ile bir ev satın almanın çok uzun zaman önce gelmesi. “Britney Tüm bu değişiklikleri bir süredir uygulamaya koyuyorlar” dedi.

İçeriden biri, düğünün Britney’nin evi için mükemmel bir uğurlama olduğunu açıkladı, ancak yeni hayatına Sam ile yeni yerlerinde başlamayı dört gözle beklerken, aynı zamanda Sean, 16 ve Jayden, 15’in yanında. düğün, o yere son bir acele olarak eski evinde. Onun için o kadar çok anısı vardı ki, oradaki son hatıranın sevgiyle dolmasını istedi – ve öyle oldu!” dediler. “Ama bu yeni ev sadece oğullarına daha yakın olmakla kalmıyor, aynı zamanda ona ve Sam’e yeni bir başlangıç, tabiri caizse yeni bir başlangıç ​​sunuyor.”

Britney Spears Sam Asghari ile Evlendikten Sonra Neden Yeni Bir Konak Aldı?
Britney ve Sam, şarkıcının eski evinde evlendikten sonra yeni bir ev satın aldı. (Broadimage/Shutterstock)

Artık Sam ve Britney karı koca olduklarına göre, içeridekiler ayrıca çiftin yeni “muhteşem” evlerinde yapmayı dört gözle bekledikleri bazı “yeni anıları” da ortaya çıkardı. Kaynak, “Bir sonraki odak noktaları ilk çocuklarına sahip olmak ve bu olacak” dedi. “Yakın arkadaşları, işlerin onun için bu şekilde ortaya çıkmasından fazlasıyla mutlu ve herkes onun yıllar önce katlanmak zorunda kaldıkları için her şeyi hak ettiğine inanıyor.”

Britney ve Sam 9 Haziran Perşembe günü Britney’nin evinde çok samimi, kişisel bir düğün töreniyle evlendiler. Selena Gomez, Paris Hilton, ve daha fazlası popstar’ı ve yeni kocasını nikahları için tebrik etmek için katılıyor!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/14/britney-spears-mansion-marrying-sam-asghari/

Yorum yapın

SMM Panel