Britney Spears Sahilde Köpeğiyle Takılırken Bikini Giyiyor – Hollywood Life


Britney Spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MB Resimler/Shutterstock

Britney Spears, 40, 28 Mayıs’ta Instagram’da yürek ısıtan bir fotoğraf paylaştı ve çok sayıda övgü aldı! Şarkıcı köpeğiyle oturdu testere fotoğrafta kumsalda turkuaz desenli bikini ve güneş gözlüğü takmıştı. Sanki yüksek sesle gülüyormuş gibi, saçlarını toplamış ve ağzını ağzı açık bırakmıştı.

Güzel, elleriyle göğsünü kapatarak kameranın önünde çıplak dururken çekilmiş bir fotoğrafını da ekledi. Özel alt bölgesini kapatmak için kırmızı bir kalp emojisi eklendi ve kameraya hafif bir gülümsemeyle baktı. Saçlarını toplamıştı ve bir kolyeyle süslenmişti.

“Aynı resim değil… bu kırmızı kanlı kalp resmi ♥️ !!! O zaman hızlıca kaydırırsanız beni ve Sawyer’ı ağzımız açık görebilirsiniz 🐶😂 !!!” Britney, iki fotoğrafın yer aldığı gönderiye açıklama yazdı. Hayranlarının nazik mesajlarla yanıt vermesi uzun sürmedi.

Britney Spears
Britney Spears önceki bir bikinili gezisinde. (MB Resimleri/Shutterstock)

Bir hayran, “Sen ve Sawyer en iyisiniz” yazdı, bir diğeri “Harika görünüyorsunuz! İnsanların kendi bedenlerine sahip olduklarını ve içlerinde kendilerini iyi hissettiklerini görmek her zaman harikadır. Umarım sen ve seninkiler iyisinizdir! Sawyer çok sevimli. çok komik.” Üçüncüsü, “Git kızım”ı paylaştı ve dördüncüsü, ilk fotoğrafta vücudunu nasıl kucakladığını sevdi.

Britney son gönderisini paylaşmadan önce, Sawyer ile en son fotoğrafında giydiği bikiniyi sallarken göründüğü bir videoyu yayınlayarak manşetlere çıktı. O da sahildeydi ve oynaşıp kameraya doğru koşarken gülümsüyordu ve kendini bir kadınla karşılaştırdı. Baywatch aktris, başlıkta. “Baywatch gibi koşarak seksi olmaya çalışmak 😳🤷🏼‍♀️😂 !!!! Pssss #TB’den Meksika’ya 🇲🇽🇲🇽🇲🇽 !!!” yazdı.

Britney gönderileriyle şaşırtmaya devam ederken, hayranlar müziğe dönüp ne zaman döneceğini merak ediyor. Geçenlerde bir kaynak EXCLUSIVELY’e verdiği demeçte, “Britney, hayranlarının onu müziğe geri döndürmek için nasıl umutsuzca çabaladığının farkında ve bundan inanılmaz derecede etkileniyor” dedi. HollywoodYaşam. “Geçtiğimiz birkaç ay ona gerçekten ne kadar sevildiğini gösterdi. Bunu yapmaya karar verdiğinde arkasında koca bir ekibin olduğunu ve kelimenin tam anlamıyla koca bir taraftar ordusu olduğunu biliyor. Ancak şu anda buna odaklanmış durumda değil.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/britney-spears-bikini-dog-beach-pic-photo/

Yorum yapın

SMM Panel