Britney Spears Rocks Transparan Elbise ve Kanallar Rihanna’nın Hamile Kıyafeti – Hollywood Life


Rihanna Britney Spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: HAYALET/Shutterstock

Britney Spears40, getiriyor seksi sırt en yeni hamilelik görünümünde – ve bize veriyor HollywoodYaşam Toplam rihanna, 34, hamile giyimi havası! Cuma günü Pop Prensesi, transparan leopar desenli mini bir elbise giyerek Instagram’a gitti. Britney transparan elbisenin altına siyah bir sutyen ve iç çamaşırı giymişti. Görünüme bir çift siyah çizme ile eşlik etti.

Topluluk, güzel bebek yumruğunu örten sıkıcı ve bol kıyafetler giymeyi reddederek hamile kadınlar için oyunu değiştiren Rihanna’nın giydiği kıyafetle neredeyse aynıydı. Bunun yerine, Rihanna son zamanlarda siyah bir sutyen ve siyah külot üzerine giydiği şeffaf siyah bir elbise de dahil olmak üzere ciddi şekilde hasta olan bazı hamile kıyafetlerini sallıyor.

rihanna
Rihanna, 1 Mart’ta Paris Moda Haftası sırasında düzenlenen Dior defilesinde bu şeffaf siyah kıyafetiyle çarpıcı görünüyordu. (SHUTTERSTOCK)

Britney’nin Rihanna’nın seksi yeni hamile stilini ikiye katlaması mantıklı olurdu çünkü ikilinin geçmişinde konu riskli kıyafetler olduğunda sınırları zorlamak. 2011’de Britney ve Rihanna, Billboard Müzik Ödülleri’nde ortak çalışmaları “S&M”i seslendirdi. İkonik performans için Rihanna, tokaların üzerine bir toka ile bağlanan beyaz bir korse giydi. Britney, Rihanna’nınkine çok benzeyen siyah lateks görünümlü bir korse giydi.

Hayranların bildiği gibi, Rihanna erkek arkadaşına hamile olduğunu doğruladı $AP Kayalık‘ın bebeği NYC’de bir fotoğraf çekiminde. Britney ise geçtiğimiz günlerde nişanlısından ilk çocuğuna hamile olduğunu öğrendi. Sam Asgari28. bir 11 Nisan’daki Instagram gönderisidiye yazdı, “Yani hamilelik testi yaptırdım… ve uhhhhh iyi… Bir bebeğim olacak!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/britney-spears-sheer-dress-rihanna-maternity-outfits-photos/

Yorum yapın