Britney Spears Özgürlüğünü Kutlarken Üstsüz Duş Aldı – Hollywood Life


Britney Spears Özgürlüğünü Kutlarken Üstsüz Duş Aldı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Britney Spears 13 Aralık’ta bir risk paylaştığında hayranlarının dikkatini çekti instagram “özgürlüğünü” “ifade ettiğini” gösteren video. Bu ayın başlarında doğum günü olan 41 yaşındaki şarkıcı, dikkat çeken klipte üstsüz ve yandan bağlanan kırmızı bikini altıyla duşta suyun altında duruyordu. Eklenen şarkı “Doin’ It” ile bazı yavaş dans hareketlerini sallarken, saçlarını topladı ve tüm bu süre boyunca göğüs bölgesinde tuttu. LL Serin J.

“41 ve sonunda özgürlüğümü ifade etmek hiç bu kadar iyi hissettirmemişti !!! Kendimi sevmeyi öğrenmek bu yıl benim tutkum haline geldi … Cildimi giymektense kendi bedenimde olmayı tercih ederim 💁🏼‍♀️ !!!!” gönderiye açıklama yaptı.

Video yayınlandıktan sonra, hayranları yorumlar bölümünde yanıt vermekten geri durmadı. Bir hayran, videonun yayınlanmış gibi göründüğünü ve ardından tekrar yayınlanmadan önce silindiğini fark etti ve nedenini sorarken, başka bir hayran basitçe “Seni seviyorum” yazdı. Üçüncüsü, duştaki düşük su basıncına dikkat çekti ve dördüncüsü, “Ateşli anne!!”

Britney Spears
Britney önceki bir gezide bikinisini gösteriyor. (Sıçrama Haberleri)

Britney’nin en son unutulmaz videosu, uçakta ekose bir etek giydiğinde “…Baby One More Time” müzik videosu havası verdiği için manşetlere çıktıktan sonra geldi. Onu, kolları fırfırlı olan ve jetin içinde durup gülümserken saçlarını açık bırakan uzun kollu beyaz bir üst ile eşleştirdi. “New York, işte geliyorum !!! 80’lerin “Your Love” şarkısına ayarlanan videonun altına şu elmalara ne dersin? dış saha.

Britney ayrıca kısa süre önce meditasyon yaptığını açıkladı ve kocasını kabul etti. Sam Asgari bunu yaptığı için “çıldırdığını” düşünüyor. “Ben artık o meditasyon orospusuyum 🧘🏼‍♀️… kocam bundan nefret ediyor… çıldırdığımı düşünüyor,” diye yazdı, Fransa’nın Paris kentinde bir ayının önünde dans eden küçük bir kızın 1961 tarihli siyah beyaz bir fotoğrafının yanına, 10 Aralık’ta “Masözüm her zaman yapıyor ve çok huzurlu görünüyor… Vay canına… bu ilginç görünüyor. Kendi içine düşmek… Tüm bunları söylüyorum çünkü kendime bakmak için çaba sarf etmeye çalışıyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/britney-spears-topless-shower-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir