Britney Spears, Oğullarıyla İlişkisini Düzeltmek İçin Müstehcen Fotoğraflar Yayınlamayı Durdurdu – Hollywood Life


Britney Spears Sean Preston Jayden James


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mükemmel Resim / Shutterstock

Britney Spears iyi vakit geçirmek için kıyafetlerini çıkarmak zorunda değil, oh hayır. Aylarca çıplak fotoğraflarını ve videolarını Instagram’da paylaştıktan sonra, HollywoodYaşam ÖZEL olarak, 40 yaşındaki Britney’nin, eski kocasıyla iki oğlu arasındaki parçalanmış ilişkiyi onarma umuduyla nihayet yeni bir sayfa açtığını öğrendi. kevin federline44 — Jayden16 ve Sean Preston17. Britney şimdi oğullarıyla ilişkisini onarmak için ortak bir çaba gösteriyor. Arkadaşlarının ‘müstehcen’ dediği fotoğrafları ve videoları yayınlamaktan kaçındı. onun instagramı “Hold Me Closer” şarkıcısına yakın bir kaynak, “iki hafta boyunca” dedi.

bir ITV 2 Eylül’de yayınlanan bir röportajda Jayden, ünlü annesinin sosyal medyada giyinme konusundaki yetersizliğini patlattı ve “Sanki dikkat çekmek için Instagram’a bir şey koyması gerekiyormuş gibi. Bu yıllarca, yıllarca ve yıllarca devam etti ve bunun asla gerçekten durmama ihtimali yüksek, ama benim için umuyorum, belki o durur. O sırada Britney durmadı. Aslında tam tersi oldu. Babası tarafından 13 yıl konservatuvara kapatılan pop prensesi, Jamie Spears, 70, tatilde kumda ve evde yatağında eğlenirken hiçbir şey giymeden sonsuz sayıda fotoğraf ve video yayınladı. Bu paylaşımların hepsinde Britney’nin mahrem yerlerini kapatan emojiler vardı.

Bununla birlikte, son 35 gönderi için Britney, beslemesini evcilleştirdi. Müstehcen ve müstehcen içerik yerine, en sevdiği şiirlerden anlamlı alıntılar yapıyor. Her gün sabahları sahile bisikletle giderken çekilmiş görüntülerini ve oturma odasında dans ederken çekilmiş videolarını paylaşıyor. İçinde dans videoları, Britney’nin kıyafet seçimleri cüretkardı, ancak muadilleri kadar tehlikeli değiller. Kaynak, Britney’e en yakın olanların sonunda ona ulaşabildiklerini söyledi. Kaynak, “Britney’nin etrafındakiler onun vücuduyla bu kadar gurur duymasının harika olduğunu düşünseler de, onun için yalnızca en iyisini isteyen erkek çocukları için bunun neden uygunsuz olabileceğini görmesini sağladılar” dedi.

“Herkes onun güzel olduğunu biliyor ve etrafındaki insanlar, konservatuarında bu kadar uzun süre kilitli kaldıktan sonra neden kendini ifade etmek istediğini anlıyor. Britney, bunun neden oğullarının belirli bir şekilde hissetmesine neden olabileceğini anlamaya başlıyor. Arkadaşları, bu değişikliğin Jayden ve Sean Preston’ın onu hayatlarına geri döndürmelerine neden olacağına inanıyor” dedi. “Etrafındakilere, tek barikat buysa, güvenli şeritte kalmak ve sayfa PG’sini korumak için elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi. Gerçekten bunu yapmaya çalışıyor çünkü erkek çocuklarını özlüyor. Anneleriyle gurur duymalarını istiyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/11/britney-spears-stops-posting-racy-photos-instagram-fix-relationship-sons/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir