Britney Spears, Oğulları Üzerinde ‘Ağladıktan’ Sonra ‘Aklını Temizlemek’ İçin Hawaii’ye Gitti – Hollywood Life


Britney Spears, Oğulları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Britney Spears40 yaşında, kocasıyla birlikte Hawaii’ye yaptığı son geziyi kullandı Sam Asgari Oğullarıyla çok açık bir drama geçirdikten sonra “aklını temizlemesine” yardım etmenin bir yolu olarak, Sean17 ve Jayden16. Bir kaynak EXCLUSIVELY, “Geçtiğimiz birkaç hafta onun için duygusal olarak çok zor olduğundan, Britney’nin uzaklaşması ve zihnini boşaltması gerekiyordu” dedi. HollywoodYaşam. “Yeni şarkısının büyük başarısını kutlaması gerekirken [“Hold Me Closer”]erkekleriyle olan durum için ağlıyordu.”

Kaynak, “Hawaii orada kendini çok güvende hissettiği için Britney için her zaman büyük bir huzur kaynağı olmuştur” diye devam etti. “Gerçekten kendini tekrar merkeze almak ve ruhsal olarak merkezlenmek istiyor. Enerjisini ve zamanını kendisi için önemli olan şeylere yeniden odaklamak istiyor, bunlardan biri de Sam’den bebek sahibi olmak.”

Britney Spears, Oğulları
Britney Spears ve oğulları daha mutlu zamanlarda. (Broadimage/Shutterstock)

Kaynak, “Hawaii’ye gittiğinde Britney aloha ruhunu hissediyor ve oradaki herkes ona sevgiyle davranıyor” dedi. “O ve Sam için de çok romantik bir yer. Gerçekten geçmişiyle barışmaya çalışıyor ve oğullarının onları sevdiğini ve hazır olduklarında yanında olacağını bilmelerinden başka bir şey istemiyor. Bir gün geleceklerini biliyor ve fiziksel, duygusal ve finansal olarak her zaman yanlarında olduğunu görüyor.”

Britney ve oğulları, gençlerin babasından sonra son zamanlarda manşetlere çıkıyor. Kevin Federline, Sam’le onun düğününe gitmeme kararı verdikten sonra annelerini aylardır görmediklerini açıkladı. Jayden ayrıca, kendisiyle yaptığı bir röportajda, kendisinin ve erkek kardeşinin şu andan itibaren pop yıldızından uzak durmaya karar vermelerinin nedenini de açıkladı. ITV.

Britney Spears, Oğulları
Britney Spears ve oğulları, daha gençken gerçekleşen bir etkinlikte poz veriyor. (Kathy Hutchins)

Jayden röportajda, “Neredeyse dikkat çekmek için Instagram’a bir şeyler koyması gerekiyor gibi” dedi. “Umarım, benim için, belki [stop]” Kendisi ve Sean’ın anneleriyle olan ilişkilerini düzeltmek istediklerini ancak bunun “zaman ve çaba” alacağını da kabul etti.

Britney, röportaj halka açıldıktan kısa bir süre sonra röportaja yanıt verdi ve oğullarını şahsen birlikte olsalar bile mesafeli olmakla suçladı. “Çocuklarıma olan sevgimin sınırı yok ve onun bir anneden beklentilerini karşılamadığımı söylemesi beni derinden üzüyor… ve belki bir gün yüz yüze görüşebiliriz ve bunu açıkça konuşabiliriz !!!! ” bu ayın başlarında Instagram’da yazdı. “Belki sevgili çocuğum, ailemizin bunu neden herkese yaptığını açıklayabilirsin !!!”

Britney’nin kamuoyunda yaşadığı hayal kırıklıklarından sonra, Hawaii’de vakit geçirmek onun dramadan “kaçmasına” yardımcı olmuş gibi görünüyor. İkinci bir kaynak EXCLUSIVELY, “Britney’i son birkaç hafta içinde saran tüm drama ile, gerçekten her şeyden uzaklaşmak ve mutlu yerine gitmek istedi” dedi. “Hawaii, Britney için her zaman barışçıl bir sığınak olmuştur ve zihnini tüm negatif enerjiden arındırmak için daha iyi bir yer düşünememiştir. Onu destekleyecek en iyi kocaya sahip olduğu ve her şey boyunca yanında olduğu için çok müteşekkir. Yapması gereken çok fazla ruh arayışı var, bu yüzden Hawaii meditasyon yapmak ve bazı şeyleri çözmek için düşünebildiği en iyi yerdi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/britney-spears-hawaii-clear-mind-crying-sons/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir