Britney Spears, Oğlu Sean Preston’a Fotoğrafla “İlk Aşkı” Dedi – Hollywood Life


Britney Spears, Sean Preston, Jayden James


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Lumeimages / SplashNews.com

Britney Spears41, en büyük oğluna sevgi dolu bir sesle seslendi, Sean Preston17 yaşında, erkek kardeşiyle birlikte Kaliforniya’dan Hawaii’ye taşınmaya hazırlanırken, Jayden James16 ve baba Kevin Federlineson duygusallığında instagram postalamak. Şarkıcı, gencin gençken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve üzerine tatlı bir açıklama ekledi. Beyaz, beyaz düğmeli yakalı bir gömlek ve siyah pantolon giymişti ve kameraya hafif bir gülümseme verdi.

“İlk aşkım !!!” altyazı okundu. Gönderi, gençken Jayden’ı taşırken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştığı için manşetlere çıktıktan sadece iki gün sonra geldi. Fırfırlı bir üst ve şort giydiği için dışarıda yürüyorlardı ve o ekose bir gömlek, şort ve şapka giymişti. İki pembe lale emojisine resim yazısı yazdı.

Britney’nin oğullarının fotoğrafları, bu yaz sonunda babalarıyla birlikte Hawaii’ye taşınacakları haberi düşünüldüğünde çok da şaşırtıcı değil. Altıncı Sayfa “Bir Kez Daha Bebek” şarkıcısının Kevin ve karısı için izin verdiğini gösteren mahkeme belgeleri elde etti, Victoria Prensi, Victoria’nın çocuklarla birlikte bir iş teklifi aldığı söylenen adaya taşınmak. Görünüşe göre onları bir yıldır görmemiş ama karar üzerinde bir “tartışma” olmasını asla planlamamış.

Britney Spears, Sean Preston, Jayden James
Britney, küçükken iki oğluyla birlikte. (Lumeimages / SplashNews.com)

Britney’nin avukatı, Matematik Rosengart, Sean’ın Eylül’de 18 yaşına geldiğinde “artık reşit olmayacağını”, Jayden’ın da “olgunluk yaşına yaklaştığını” ortaya çıkardı. Mahkeme dosyasında ayrıca, “Kredisine, Britney Spears yer değiştirmeye müdahale etmeyecek ve yer değiştirmeye izin vermeyecek” dedi.

Rosengart ayrıca Kevin’in avukatına da alkış tuttu. Mark Vincent Kaplan, müvekkilinin geçen yıl yer aldığı medya ve röportajlar için. “28 Nisan tarihli mektubunuzda Bay Federline’ın karısı için Hawaii’de bir iş fırsatına ek olarak çocukların ‘medyanın incelemesinden daha fazla korunmak’ istemeleri de ironikti. Bu övgüye değer. Ancak medya röportajınız onları korumak için hiçbir şey yapmadı; bunun yerine konuyu medyada duyurdu” dedi. “[Britney is] dünya çapında milyonlarca kişi tarafından sevilen ve saygı duyulan bir ikon. [She’s a] sevgi dolu ve destekleyici anne, şu anda onlardan uzak olmasına rağmen çocuklarını sadakatle destekliyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/britney-spears-son-sean-preston-first-love-photo-hawaii-move/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir