Britney Spears “Neredeyse Ölüyordu” ve Aile Müdahalesini Reddetti – Hollywood Life


Britney Spears


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA

Britney Spears41, bir şeyden memnun değildi TMZ rapor pop yıldızının ölmek üzere olduğunu iddia eden 9 Şubat’tan. Yayın, Britney’nin ailesinin ve arkadaşlarının iddiaya göre onun için “bir müdahale planladığını” bildirdi ve “Britney ile düzenli temas halinde olduğu” iddia edilen bir kaynak söyledi. TMZ “öleceğinden korktuklarını”. Britney bu iddialara sert tepki gösterdi. instagram 41 milyon takipçisine uzun bir mesajla. “Stronger” şarkıcısı mesajına “İnsanların neredeyse öldüğüme dair hikayeler uydurmasının bile yasal olması midemi bulandırıyor,” diye başladı. “Demek istediğim bir noktada yeter artık!!!”

Britney devam etti, “Muhtemelen Instagram’da gönderi paylaşmayı bırakmak zorunda kalacağım çünkü bunu yapmaktan zevk alsam da, açıkça benim iyiliğimi istemeyen pek çok insan var !!! Dürüst olmak gerekirse hiç şaşırmadım… Yine elimden gelenin en iyisini yapıyorum !!!” bu kavşak star ayrıca, bir zamanlar görüşmediği babası tarafından kontrol edilen tartışmalı konservatörlüğünün de dikkat çekti. Jamie Spears“Neredeyse bir yıldır bitti” ve hayattaki normal şeyleri yeniden yapmaktan mutlu.

“Hayır millet, 2007 değil… 2023 ve evde ilk ev yapımı lazanyamı yapıyorum !!! Sonunda şöminemi oturma odamda çalıştırabildim !!!” Britney yazdı. “Kocamın en iyi söylediği gibi: okuduğunuz her şeye inanmayın !!! Tüm bu sevgi sana geri döndü !!!” o ekledi.

Britney’nin kocası, Sam Asgariayrıca herhangi bir gerçek olduğunu reddetti TMZ hikaye. 28 yaşındaki Sam, “Müdahale olmadı” dedi. Bir açıklamada ile Erişim Hollywood‘S Mario Lopez. “Eşim hayatı üzerinde tam kontrole sahip ve koşullar ne olursa olsun bakımıyla ilgili tüm kararları almaya devam edecek. Sağlığıyla ilgili spekülasyonlar uygunsuz ve derhal sona ermeli” dedi.

Britney Spears
Britney Spears (Fotoğraf: Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA)

Britney’nin sağlık durumu hakkında oldukça güçlü iddialar vardı. TMZ hikaye. Outlet, “düzensiz, değişken davranışlarından endişe duyan” Britney’e yakın kişiler tarafından bir müdahale planlandığını iddia etti. TMZ ayrıca “Gimme More” hit yapımcısının “kontrolden uçtuğunu” ve iddiaya göre “onu stabilize eden ilaçları almadığını” iddia etti.

Britney’nin hayranları bile onun için endişelenmeye başladı. Ocak ayının sonunda, tuhaf sosyal medya davranışlarını fark ettikten sonra, aslında evine bir refah kontrolü çağırdılar. Ventura İlçe Şerif Ofisi doğruladı HollywoodYaşamı Britney’nin sağlığıyla ilgili olarak kendileriyle gerçekten temasa geçildiğini. “Dün gece 23:00 civarında hayranlardan bazı telefonlar aldılar çünkü Britney Instagram’ını sildi ve hayranlar endişeliydi.” Yüzbaşı Cameron Henderson söylenmiş HL. “Dikkatli olmak için bir sağlık kontrolü sağladılar ve herhangi bir zarar veya tehlikede olduğuna inanmadılar.”

Ancak Britney, sağlık kontrolünden memnun kalmadı ve polisi evine çağırdıklarında çizgiyi aştıkları için hayranlarını azarladı. “Herkesin bildiği gibi polis, bazı telefon şakalarına dayanarak evime çağrıldı. Hayranlarımı seviyorum ve tapıyorum ama bu sefer işler biraz fazla ileri gitti ve mahremiyetim ihlal edildi” diye bir IG açıklamasında yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/10/britney-spears-responds-report-planned-intervention-almost-died/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir