Britney Spears Meksika’dan Bikini Videosunda ‘Küçük Fetus’ Ovuşturdu – Hollywood Life


Seksi geri getiriyor! Britney Spears onun mutlak yıldız vücudunu gösteriyor Instagram’dan yeni bir video, Meksika’ya yaptığı son geziden minik bir bikiniyle okyanus dalgalarında yuvarlanıyor. “Ben ve küçük fetüsüm suda oynarken 💧💦 Meksika’da 🇲🇽 !!!” Pop prensesi gönderiye bir başlık attı ve sürekli büyüyen bebek yumrusuna atıfta bulundu.

Nişanlısına hamile olduğunu resmen açıklayan “Toksik” şarkıcı Sam Asgari 11 Nisan’da Instagram aracılığıyla, videoda hala inanılmaz görünüyordu, mavi-beyaz cimri bir mayo sallıyordu. Brit vücudunu sergilemeye bayılıyor! Ama hey, “Slave 4 U” şarkıcısı gibi görünseydik, elimizdeki her fırsatta onu da gösterirdik!

Kesin olan bir şey, Brit’in erkeğinin vücudunu da ne kadar sevdiği! Yakın tarihli uzun bir Instagram gönderisinde, “Lucky” şarkıcısı annelik hakkında sayısız düşünceyi paylaştı ve aynı zamanda hamile olmasını, yakında müstakbel kocasıyla yakınlaşmak için en iyi zamanlardan biri olarak övdü. ‘

Britney mesajda “Hamileyken seks harikadır” diye paylaştı ve kendisinin ve erkeğinin “şimdiye kadarki en iyi seksi” yaşadıklarını da ekledi.

Britney Spears
Britney Spears, GLAAD Ödülleri’nde (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock).

Britney ve sevgilisi, yolda küçük çocuklarıyla ilişkilerinde bazı sonraki adımlar atıyor olsalar da, çift görünüşe göre çok erken bir zamanda evlenmeyi planlamıyor, bunun yerine ilk çocuklarının doğumunu planlıyor. Pop yıldızına yakın bir kaynak, “Britney ve Sam birbirleriyle şakalaşıyor ve evli değiller” dedi. HollywoodYaşam 14 Nisan’da.

Devam ettiler, “Buna odaklanmak için bebeği olana kadar bekleyecek ve şimdi hayalindeki düğünü planlamak için 9 ayı olacak. Sam ve Britney nişanlandıklarından beri birbirlerine karı koca diyorlar. Evlenene kadar bunu yapmaya devam edecek, ki bu bir sır olarak saklanmayacak.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/britney-spears-small-fetus-bikini-video-mexico/

Yorum yapın