Britney Spears Konservatuarlık Hakkında Her Şeyi Anlatan Sesli Notu Yayınladı – Hollywood Life


britney spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA

Britney Spears 28 Ağustos Pazar günü YouTube kanalında paylaşılan ve o zamandan beri silinen uzun bir videoda tartışmalı muhafazakarlığı hakkında konuştu. 40 yaşındaki Britney, geçirdiği zamanı düşündü ve bu sırada gördüğü tedavinin ne kadar yanlış olduğundan bahsetti. “Çekirdeğimin en derin, en derin kısmında biliyordum. Yanlış bir şey yapmadığımı biliyordum ve bana yapılan muameleyi hak etmedim” dedi.

“Piece of Me” pop yıldızı, konservatuara alınmayı babasından öğrendiğini hatırladığını söylemişti. Jamie ve anne Lynn. Kendisine yapılan muamele için özellikle babasına seslendi. “Tam bir tacizdi. Ve daha yarısını bile paylaşmadım. Sanırım ilk başladığımda hatırladığım en önemli şey babamın kontrolüydü. Yaptığım her şeyi kontrol etmeyi severdi” dedi.

Britney Spears Konservatuarlık Hakkında Her Şeyi Anlatan Sesli Notu Yayınladı – Hollywood Life
Britney ses kaydının bağlantısını tweetledi. (Xavier Collin/Image Press Agency/MEGA)

Britney ayrıca bir kamera hücresi çektiğini de hatırladı. Annenle nasıl tanıştım ve hastanede biraz zaman geçirdikten sonra kayıt stüdyosuna dönüş. “Tek hatırladığım, bana söyleneni yapmam gerektiğiydi. Her gün şişman olduğum söylendi, spor salonuna gitmem gerekiyordu, sadece gitmem gerekiyordu ve hiç bu kadar moralimin bozuk olduğunu hatırlamazdım. Ve sadece, beni bir hiç gibi hissettirdiler. Ben de korktuğum için onunla birlikte gittim” diye açıkladı.

Britney, konservatörlüğü sırasında yabancılaştığını hissettiği bir dizi yürek burkan örnek hakkında konuştu ve hikayesini paylaşarak başkalarına umut sunabileceğini umduğunu söyleyerek bitirdi. “Eğer benim gibi çoğu zaman kendini yalnız hisseden tuhaf, içine kapanık bir tuhafsanız ve yalnız hissetmemek için bugün böyle bir hikaye duymaya ihtiyacınız varsa. Şunu bilin: hayatım hiç de kolay olmadı ve yalnız değilsiniz” dedi.

Şarkıcı, “Hold Me Closer” şarkıcısının konservatuardayken hissettiklerini anlattığı beyaz bir ekran olan listelenmemiş YouTube videosunun bağlantısını tweetledi. Video hızla tekrar gizli hale getirildi. Klibin başında, deneyimlerini paylaşmak için çok sayıda teklif aldığını açıkladı, “Bunların hiçbirinin hikayenizi anlatmak için para almakla alakalı olduğunu düşünmüyorum, bunun biraz aptalca olduğunu hissediyorum. Bu yüzden, dürüst olmak gerekirse, sadece kendimi başkalarına açmak ve bir ışık tutmaya çalışmak için buradayım” dedi.

Britney, konservatörlüğünden Kasım ayında serbest bırakıldığından beri, şarkıcı, sosyal medya paylaşımlarında artık konservatörlük altında tutulmadığı gerçeğini kutladı. Bir yargıç onu konservatuardan serbest bırakmaya karar verdikten sonra, o sırada taraftarlara destek için teşekkür eden bir bildiri yayınladı. “Sanırım günün geri kalanında ağlayacağım” dedi. “Şimdiye kadarki en iyi gün… Tanrıyı övün… Bir Amin alabilir miyim?”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/britney-spears-voice-memo-conservatorship/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir