Britney Spears, Konservatuar Davasında Görevden Alınmayacak


Britney Spears başka bir yasal zafer kazandı.

27 Temmuz’daki Los Angeles mahkemesi duruşması sırasında E! Haber mevcuttu, Yargıç Brenda Penny pop yıldızının konservatuar davasında ifade vermek zorunda kalmayacağına karar verdi.

Britney’nin babası Jamie Spears Britney’in mülkünün koruyucusu olarak eski rolünde kendisine karşı yapılan gözetleme iddialarına karşı savunmasında kanıt topladığı için kızının tahttan indirilmesi için bir dava açmıştı.

Son duruşmada, Jamie’nin avukatı, yaklaşık 13 yıl sonra Kasım 2021’de sona eren konservatuarda “yanlış bir şey yapmadığını” savundu ve öyle ya da böyle “haklı olacağını” ekledi.

Mahkemede, Britney’nin avukatı Mathew Rosengart Jamie’nin talebi geri çekmesi için bir “nezaket ricası” yayınladı ve “İnansa da inanmasa da, kabul etse de etmese de kızı on yıldan fazla bir süredir onun ellerinde yaşadıklarından dolayı travma yaşıyor” dedi. Bir ifadenin Britney’i yeniden travmatize edeceğini savundu.

Yargıç, sonunda Jamie’nin savunmasının diğer kaynaklarla sınırlı olacağını söyleyerek Britney lehine karar verdi. Yargıç ayrıca Britney’nin Jamie’ye şu anki adresini vermek zorunda olmadığına karar verdi, çünkü davayla alakasız kabul edildi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339768/britney-spears-won-t-be-deposed-in-conservatorship-case-as-judge-denies-jamie-spears-request?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir