Britney Spears Kireç Yeşili Straplez Mini Elbisesiyle Dans Ediyor: Video – Hollywood Life


britney yeşil elbise


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: En İyi Fotoğraf Şirketi/Shuttersto

pop ikonu Britney Spears, 41, Pazartesi günkü Salt-N-Pepa’dan ilham alan klip de dahil olmak üzere Instagram’da seksi videolarla dans hareketlerini sergilemeye devam ediyor. Sarışın bomba her zamanki uzun açıklamasını bırakmasa da bu video, limon yeşili mini bir kokteyl elbisesiyle kesinlikle harika görünüyordu. Brit, takımını şık siyah platform topuklu ayakkabılar, sarkık bir kolye ve şık bir kürk şal ile tamamladı. “Hold Me Closer” şarkıcısı da uzun buklelerini aşağı doğru salladı ve yüzünü çerçevelemek için kâküllerini dikkatlice yerleştirdi.

Pazartesi günü klibi paylaştıktan kısa bir süre sonra, birkaç hayran hesabı tekrar gönderilmiş video ve sadık Britney Ordusu, tepkileriyle yorumları doldurdu. “Bu renk ona harika görünüyor!!! Aynı zamanda benim doğum taşımın rengi, ”diye gözlemledi bir hayran,“ Özgürlük ona çok yakışıyor ”diye yorumladı. Ancak, çevrimiçi nefret eden biri “Bu çok utanç verici” diye kaleme aldığı için herkes klibi sevmedi.

41 yaşındaki oyuncunun en son dans gönderisi, Britney’nin “medyayı” suçlamasından üç gün sonra geldi. raporlama 9 Şubat’ta “neredeyse ölüyordu”. Muhtemelen Instagram’da gönderi paylaşmayı bırakmak zorunda kalacağım çünkü bunu yapmaktan zevk alsam da, açıkça benim iyiliğimi istemeyen birçok insan var !!!” altyazı başlamak.

Daha sonra, iki çocuk annesi, 13 yıllık konservatuarlığı 2021’de sona erdikten sonra elinden gelenin en iyisini yaptığını belirtti. ! Yine konservatuarın bitmesine bir yıl var… Yok millet, 2007 değil… 2023 ve ben evde ilk ev yapımı lazanyamı yapıyorum!!! Sonunda oturma odamda çalışmak için şöminemi aldım !!! kocam olarak [Sam Asghari] en iyisini söylüyor: okuduğunuz her şeye inanmayın !!! Tüm bu sevgi size geri döndü !!!”, diye bitirdi.

Britney de paylaştı bir video 10 Şubat’ta hayranlarına “canlı ve iyi” olduğuna dair güvence vermek için pembe bir ekose üst ve mini etek giydi. “Bu hafta haberlerde neredeyse öleceğim ve bir menajerim ve ‘doktorlarım’ olduğu söylendi !!! Bir yönetim ekibim yok ve hayatımda bir daha asla olmayacağım !!! Benim ‘tıp doktorlarım’ yok !!! Prozac’ı depresyon için alıyorum ve hepsi bu, ”diye yazdı hayranları onun için endişelenirken gönderiye altyazı. Konuyu daha hafif konulara kaydırmak için Britney, son zamanlarda “elmas elbiseleri ve korkak modayı” sevdiğini belirtti.

britney yeşil elbise
Britney Spears önceki performansında yeşil tek parça streç giysi giymişti. (En İyi Fotoğraf Şirketi/Shutterstock)

Yıldız adayının kocası Sam de Britney’nin sağlığıyla ilgili bir “müdahale” söylentileri hakkında bir röportajda konuştu. Hollywood’a erişin Mario Lopez 9 Şubat’ta “Müdahale olmadı. Karım, hayatının tam kontrolüne sahiptir ve şartlar ne olursa olsun, bakımıyla ilgili tüm kararları almaya devam edecektir. Sağlığıyla ilgili spekülasyonlar uygunsuz ve derhal sona ermeli” dedi. bu kavşak 28 yaşındaki yıldız, 9 Haziran 2022’de A listesindeki ünlüler arasında samimi bir törenle evlendi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/britney-spears-dances-lime-green-mini-dress-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir