Britney Spears Justin Timberlake Arkadaş Zaman Çizelgesi – Hollywood Life


Britney Spears, Justin Timberlake
Resim Kredisi: AP

  • Britney Spears ve Justin Timberlake, şöhretlerinin ilk günlerinde 1999’dan 2002’ye çıktılar.
  • Ayrıldıktan sonra, Britney’i röportajlarda ve “Cry Me A River” videosunda dolandırıcı olarak resmetti.
  • Justin, mücadeleleri 2021 belgeseline konu olduktan sonra Britney’den kamuoyu önünde özür diledi

Britney Spears ve Justin Timberlake 90’ların sonlarında ve ilk çağlarda saf pop kraliyetiydiler, bu yüzden insanların ilişkilerine olan takıntısı sürpriz değil. bu “Bebeğim bir kez daha” şarkıcı, 40 ve NSYNC solisti41 yaşında, 1999’da halka açıldıklarında birbirleri için mükemmellermiş gibi görünüyorlardı. 2002’de hile ve yalan söylentileri arasında işler tepetaklak olana kadar hepsi tatlı sözler ve PDA dolu kırmızı halı görünümleriydi.

Ayrılıktan sonra, Justin müzik videolarında eski sevgilisiyle alay etti ve zihinsel sağlığı acı çekiyor gibi görünse bile onun hakkında açıkça saçma sapan konuşmaya başladı. (“Cry Me A River” sonradan bakıldığında gerçekten ürkütücüdür ve hepimiz onun filmde Bay Öp ve Söyle nasıl olduğunu hatırlıyoruz. o TMI paketli 2002 Hot97 radyo röportajı.)

Britney Spears, Justin Timberlake
Britney Spears ve Justin Timberlake’in 2002’de ayrılmasına rağmen ilişkisi hala konuşuluyor. (MEGA)

Her iki şarkıcı da romantik bir şekilde yoluna devam edecekti – Justin evlendi Jessica Biel40, 2012’de ve Britney aktörle evlendi Sam Asgari, 28, 2022’de – ama acılık kalacaktı. “SexyBack” şarkıcısının, görünüşe göre 2020’lerdeki konservatörlük savaşının ortasında yıldıza verdiği desteğin artmasıyla, sonunda eski sevgilisinden özür dilemesi yaklaşık yirmi yıl sürdü.

Britney ve Justin arasında şimdi her şey yolunda mı? Eski sevgililerin romantizmine ve ilişkilerinin şu anda zaman çizelgemizde nerede durduğuna bir göz atın, tam burada.

Britney ve Justin Tanışıyor: 1992

1992’de Britney ve Justin Yepyeni Mickey Mouse Kulübü. O sırada Britney ve Justin yaklaşık 11 yaşındaydı. Gösteride geleceğin yıldızları da yer aldı Christina Aguilera ve Ryan Gosling ve 1993’ten 1996’ya kadar koştu.

Britney Spears Justin Timberlake Arkadaş Zaman Çizelgesi - Hollywood Life
‘Yepyeni Mickey Mouse Kulübü’nün kadrosu. (Everett)

Dizinin ardından Britney, Mississippi’ye döndü. Ancak sonunda şarkı söyleme kariyerine devam etmek için New York’a geri döndü. Bu arada Justin, erkek grubu NSYNC’in bir üyesi olarak işe alındı.

Yolları ayrılsa da, şarkıcı Justin üzerinde bir etki bırakmış gibi görünüyordu. Söyledi GQ 2006’da “Ona başından beri aşığım. Onu gördüğüm andan itibaren ona aşığım.”

Britney ve Justin Çıkmaya Başlıyor: 1999

Britney Spears Justin Timberlake Arkadaş Zaman Çizelgesi - Hollywood Life
Justin ve Britney 1999’da çıkmaya başladılar. (MEGA)

Şöhret sonunda Britney ve Justin’i yeniden bir araya getirdi, 1999’da her ikisi de kariyerleri yükselmeye başladığında çıkmaya başladı. ile olan bağlantıları hakkında konuşmak Gözlemci 2001’de Britney, “Birlikte çok şey yaşadık ve 12 yaşımızdan beri birbirimizi tanıyoruz. Birbirimizi içeride ve dışarıda tanıyoruz.”

Britney ve Justin’in İkonik AMA’larının Görünüşü: Ocak 2001

İlişkileri ilerledikçe, Justin ve Britney kırmızı halının müdavimleri oldular. Çiftin en ikonik anlarından biri, Ocak 2001’deki Amerikan Müzik Ödülleri’nde, ortak Super Bowl performanslarından sadece haftalar önce geldi. Justin ve Britney kırmızı halıda yürürken birbiriyle uyumlu, baştan aşağı kot kıyafetler giydiler.

Britney Spears Justin Timberlake Arkadaş Zaman Çizelgesi - Hollywood Life
2001 Amerikan Müzik Ödülleri’nde Justin ve Britney. (AP)

İkili birlikte kırmızı halıda yürüdüklerinden beri, ikisi de moda seçimi hakkında yorum yaptı. ile 2021 röportajında Hollywood MuhabiriJustin, ilk yıllarından itibaren bazı moda “pişmanlıkları” olduğunu itiraf etti. “90’larda halka açık bazı kıyafetleri atlayabileceğim bir dönem olduğunu itiraf ediyorum” dedi.

Britney ise o ana sevgiyle baktı. Britney, Ağustos 2020’de kıyafeti yeniden yaratan iki küçük çocuğun fotoğrafına “Sanırım kotum yıllar önce bir hit oldu” dedi.

Britney ve Justin Super Bowl’u Oynadı: Ocak 2021

Her iki yıldız da oyunlarının zirvesindeyken, devasa bir sahneyi paylaşmaları an meselesiydi. Britney ve Justin’in hayranları, 28 Ocak 2001’de Super Bowl XXXV devre arası gösterisinde ikili tarafından ortak bir performansla ödüllendirildi.

Britney Spears Justin Timberlake Arkadaş Zaman Çizelgesi - Hollywood Life
Justin ve Britney, Aerosmith ve daha fazlası ve 2001 Super Bowl devre arası gösterisi ile sahne alıyor. (AP)

NSYNC rock grubuna katıldı hava ustası bir karışıklık için sahnede, Britney ve bir sürü yıldızın önünde (Mary J. Blige ve Nellyaralarında) Aerosmith’in hitinin bir yorumu için katıldı DMC’yi çalıştır “Bu yoldan yürü.” Performans tamamen elektrikti ve her iki yıldızın da pop tarihindeki yerini sağlamlaştırdı.

Justin & Britney ‘Crossroads’ Prömiyerinde: Şubat 2022

Britney Spears Justin Timberlake Arkadaş Zaman Çizelgesi - Hollywood Life
Britney ve Justin 2002’de ‘Crossroads’un galasında. (AP)

Şubat 2002’de Justin, Britney’i filminin galasında destekledi. kavşakbaşrolde Zoe Saldana ve Taryn Manning. İkisi birlikte süper sevimli görünüyordu ve kırmızı halıda el ele tutuştu. Ne yazık ki, bu, ikisinin kendi yollarına gitmeden önce birlikte yapacakları son halka açık görünümlerden biriydi.

Britney ve Justin Ayrılığı: Mart 2002

Britney ve Justin’in ilişkisi 2002’nin başlarında sona erdi, ancak çift bölünmeyi hemen açıklamadı. “Aşırı Korumalı” şarkıcı, İngiltere’nin Mart 2002’deki “Big Breakfast” programına katıldığı sırada haberi ilk veren oldu. CNN. “Şu anda kimseyle yoğun bir ilişkim olduğunu söyleyemem,” dedi o sırada. “Şu anda bekarım.”

Magazinler, ayrılık hakkında aylarca eski sevgilileri kovaladı, bu süre zarfında Justin hikayenin kendi tarafını şekillendirmeye başladı. Söyledi Barbara Walters bir Kasım 2002’de ABC Röportaj, “Ayrı yollarımıza gitmeye karar verdiğimiz zamanı hatırlıyorum, oturduk ve ona dedim ki, ‘Bana ihtiyacın olan bir an olursa, orada olacağımdan emin olabilirsin çünkü seni seviyorum. bir insan olarak seni ve seni her zaman seveceğim.” Daha fazla dedikoduya yol açarak Barbara’ya Britney’e “özellikle” bölünmeye yol açan şeyi paylaşmayacağına “söz verdiğini” söyledi. Herkesi askıda bırakmanın yolu.

Çoğu zaman iyi adamı oynamaya çalışsa da, Justin birlikte seks hayatları hakkında korkunç detayları paylaşarak Britney’i sürtük olarak utandırmaya çalıştı. En rezil örneklerden biri, bir görünüm sırasındaydı. Star & Buc Vahşi Sabah Gösterisi Kasım 2002’de Britney ile yattığını itiraf etti, ancak her ikisi de alenen evlenene kadar bakire kalmaya söz verdi.

Justin ‘Cry Me A River’ı Yayınladı: Aralık 2002

Justin, 2002’nin sonunda “Cry Me A River” şarkısını yayınladı ve Britney’den ayrıldıktan sonra kalp kırıklığını açıkça ortaya koydu. Drama, Britney Spears’a benzeyen ve Bayan Spear’ın aldattığına dair güçlü bir öneri içeren müzik videosunun Aralık ayında yayınlanmasından sonra yoğunlaştı.

Britney ‘Everytime’ı Yayınladı: 2003

Britney, 2003’te parçaya kendi baladıyla yanıt verdi. Albümünden bir single olan “Everytime” BölgedeBritney’nin daha düşünceli, duygulu tarafını gösterdi.

Şarkıcı, şarkının eski sevgilisiyle ilgili olduğunu hiçbir zaman onaylamadı veya reddetmedi, ancak hayranlar bugüne kadar “Neden yabancıyız/Aşkımız güçlüyken?” Gibi sözleri okudular. Justin hakkında olduğu gibi.

Britney’nin Diane Sawyer Röportajı: Kasım 2003

Yüksek profilli romantizminden devam etmek istemesine rağmen, Britney, Justin ile olan ilişkisinin sona ermesi konusunda hala baskı altındaydı. O oturdu Diane Sawyer için Yoğun zaman röportaj yapmak Kasım 2003’te, gazeteci Britney’i romantizmi sona erdirmek için “ne yaptığını” kabul etmeye zorladı.

Britney Spears Justin Timberlake Arkadaş Zaman Çizelgesi - Hollywood Life
Britney Spears, 2003 yılında Diane Sawyer ile “Primetime” röportajı için oturdu. (MEGA)

Diane, “Televizyona çıktı ve hemen hemen kalbini kırdığını söyledi” dedi. “Ona çok fazla acı, çok fazla acı çektiren bir şey yaptın – ne yaptın?” Britney, sorularla fark edilir şekilde sarsıldı ve görüşme sırasında ağlamaya başladı.

Değişim belgeselde yer aldı Britney Spears’ı Çerçevelemek, Britney’nin sadık hayranlarının Diane’den bir özür talep etmesine neden oldu. Britney, haber sunucusunu doğrudan Aralık 2021 Instagram gönderisinde seslendirdi. Diane’i onu “konuşmaya” “zorladığı” için çarptı ve görüşmeciye şarkıcının “beyaz a**”sını “öpebileceğini” söyledi.

Justin Başka Bir Britney Şarkısı Yazıyor: 2006

Justin, 2000’lerin ortasındaki Britney ayrılığı hakkında konuşmaya devam etti. “Bana bağlı kalmak için birkaç fırsatı olduğunu hissettim, ama yapmadı,” diye şikayet etti. GQ 2006’da. “Hangisi iyi. Ama o zaman, bilirsiniz, savaştım ve bu şekilde savaştım. aklımı kullandım. Bir şarkı buldum.”

Yorumlar o zamanlar düşük bir darbe gibi görünüyordu. Justin sıkılınca Britney’nin kişisel sorunları hızla tırmanıyordu. Onun evliliği Kevin Federline 2006 yılının Kasım ayında, oğlu karşılamalarından sadece haftalar sonra sona erdi Jayden Eylül 2006’da. 2008’de 5150’de hastaneye kaldırıldı ve bir ay sonra babası Jamie Spears’ın koruyuculuğu altına alındı.

Justin Konuşmadıklarını Söyledi: 2011

Justin, 2011’de yaptığı bir röportajda ilişkiye baktı. Vanity Fair, son konuşmalarının üzerinden neredeyse on yıl geçtiğini kabul ederek. Dergiye, “Biz iki kuş gibiydik – aynı şeyi yapan küçük kasaba çocukları” dedi. “Ama sonra yetişkin oluyorsunuz ve çocukken olmanızın bir anlamı yok. Onun hakkında konuşmayacağım ama en azından benim için tamamen farklı bir insandım. Sadece normal olduğumuzu düşünmüyorum; varlığımızla ilgili normal bir şey yoktu.”

Britney ve Justin’in ‘Sorun Yok’: 2020

Britney ve Justin kesinlikle en iyi arkadaşlar olmasa da, bir kaynak Nisan 2020’deki ilişkilerinin durumuna ÖZEL bir ışık tuttu. “Yakın zamanda birbirleriyle takılmayacak olsalar da, birbirleriyle hiçbir sorunları yok. diğer,” içeriden biri paylaşıyor. “[They] birbirleriyle aynı odada olmaktan çok mutlu olurdu. Birbirlerine karşı çok havalılar.”

Aynı zamanda Brit, eski sevgilisini Instagram’daki müzikal becerileri için övdü. “Filthy” adlı şarkısında dans ettiği bir klibi paylaştı ve şöyle yazdı: “Biliyorum 20 yıl önce dünyanın en büyük ayrılıklarından birini yaşadığımızı biliyorum …… ama hey adam bir dahi. Harika şarkı JT!”

Justin Britney’den Özür Diledi: Şubat 2021

Yıllarca gözlerden uzak kalan şarkıcı, belgeselin yayınlanmasından sonra bir kez daha konuşmanın merkezindeydi. Britney Spears’ı Çerçevelemek Doktor, Britney’nin pop kültürdeki yerini ortaya koyarken, 2000’li yıllardaki en sert eleştirmenlerinden bazılarını, yani Justin’i de hedef aldı.

“Güle güle, güle güle!” şarkıcı temelde Şubat 2021’de Britney’den kamuoyu önünde özür dilemek zorunda kaldı. İçinde “hayatımdaki eylemlerimin soruna katkıda bulunduğu zamanlar için derinden üzgün olduğunu” yazdı.

“Yersiz konuştuğum veya doğru olanı söylemediğim” zamanlar için özür dileyerek devam etti. Justin ekledi, “Bu anlarda ve diğer birçok anlarda yetersiz kaldığımı ve kadın düşmanlığına göz yuman bir sistemden yararlandığımı anlıyorum… Hayatımda eylemlerimin soruna katkıda bulunduğu, gereksiz yere konuştuğum zamanlar için çok üzgünüm. , ya da doğru olanı söylemedi.”

Justin, Britney’nin Konservatuar Mücadelesini Destekliyor: Haziran 2021

bu Haklı şarkıcı, 2021 yazında devam eden konservatörlüğüne karşı mahkemede konuştuktan sonra bir kez daha Britney’i desteklemek için konuştu. 24 dakikalık Haziran ifadesinde Britney, konservatörlerini Lityum gibi güçlü psikiyatrik ilaçlar almaya zorlamak ve ona izin vermeyi reddetmekle suçladı RİA’sını çıkardı, böylece başka bir çocuk sahibi olmayı deneyebilirdi.

Justin, 23 Haziran’da eski sevgilisini savunmak için Twitter’a gitti, “Geçmişimiz, iyi ve kötü ne olursa olsun ve ne kadar uzun zaman önce olursa olsun… ona olan şey doğru değil.” Bebek sahibi olma istekleriyle ilgili olarak, “Hiçbir kadın kendi bedeni hakkında karar vermekten asla kısıtlanmamalıdır” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/britney-spears-justin-timberlake-romance-timeline-photos-4325113/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir