Britney Spears, ‘Hold Me Closer’ Filminin Yayınlanmasından Sonra Kırmızı Bikinili Rock Yaptı – Hollywood Life


Britney Spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MB Resimler/Shutterstock

Britney Spears40 yaşındaki son sosyal medya videosunda olabildiğince mutlu görünüyordu. “Hold Me Closer” adlı bir remix yayınlayan şarkıcı, Elton John‘ın hit şarkısı “Tiny Dancer” 26 Ağustos’ta Twitter’da paylaşılan klipte siyah astarlı beyaz bir ceketin altına kırmızı bikinisini gösterdi. onu çıkardı ve figürlü iki parçayı ortaya çıkardı.

Uzun sarı saçlarını toplamıştı ve görünüşe göre ten rengi topuklu sandaletler giyiyordu. Ayrıca kameraya gülümserken kalçalarını iki yana sallarken birden fazla kolye taktı. Jay z‘in 2000 şarkısı “I Just Wanna Love U (Give It 2 ​​Me) videonun üzerine çalındı ​​ve Britney, “Şimdiye Kadarki En İyi Gün” başlığını attı.

Yeni gönderi hayranlardan çok sayıda olumlu yanıt aldı. Bazıları mayoları hakkında yorum yaparken, diğerleri görünüşteki mutluluğuna dikkat çekti. Bir hayran “Hala elinde” yazdı, bir diğeri “Harika görünüyor” diye paylaştı. Birçoğu yeni şarkıdan da bahsetti ve ondan yeni bir şey duymaktan ne kadar mutlu olduklarını dile getirdi.

Britney Spears
Britney Spears, önceki bir gezi sırasında beyaz bir bikiniyi sallarken. (MB Resimleri/Shutterstock)

Britney son videosunu paylaşmadan kısa bir süre önce, göğsünü tutarken çıplak bir fotoğrafını yayınladı. Göbek deliğinin hemen altında beyaz bir örtü vardı, bu yüzden alt yarısı görünmüyordu ve kameraya ciddi bir bakış atarken poz verdi. Yanına beyaz bir kupa yerleştirilmiş ve arka planda bir pencere görülebiliyordu.

Britney’in son paylaşımları, “Beni Daha Yakın Tut”un 40 ülkede bir numaraya ulaştığının bildirilmesinden sonra geldi. Elton’a yönelik bir videoyu paylaşmak için Twitter’a gitti ve heyecan verici haberler hakkında konuştu. Şakacı bir şekilde İngiliz aksanını taklit ederken, “Merhaba, Sir Elton John, 40 ülkede bir numarayız” dedi. “Kutsal s***! Şu anda küvetteyim ve şimdiye kadarki en güzel günü geçirmek üzereyim ve umarım iyisindir.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/27/britney-spears-red-bikini-best-day-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir