Britney Spears, Hawaii Taşınırken Son Sean’ın Geride Kalan Fotoğrafını Yayınladı – Hollywood Life


Britney Spears, Hawaii Taşınırken Son Sean'ın Geride Kalan Fotoğrafını Yayınladı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: SGSAN

Britney Spears oğullarının babasıyla birlikte Hawaii’ye taşındığı haberine tepki gösterdi. kevin federline resmen izin verdikten sonra. Şarkıcı, 41, Instagram’a götürüldü 17 yaşındaki en büyük oğlunun eski bir paparazzi fotoğrafını paylaşmak için Sean Preston onu kollarında tutarken ve bir otoparktan geçerken. Fotoğrafın tam olarak ne zaman çekildiği belli değil ama Sean yaklaşık dört yaşında görünüyor. Resimde, açık mor bluzlar içindeki anne-oğul ikilisi, Britney kot şortuyla uzun kollu fırfırlı bir versiyonu tercih ediyor ve Sean da şortla ekose kısa kollu sallıyor.

16 yaşındaki küçük oğlu Jayden James, resimde değildi. Britney ayrıca, sosyal medyada sıklıkla kullandığı iki gül emojisiyle açıklamasını kısa tuttu.

Britney Spears, Hawaii Taşınırken Son Sean'ın Geride Kalan Fotoğrafını Yayınladı - Hollywood Life
Britney Spears iki oğluyla görüntülendi. (MEGA)

Gönderi, Britney’nin iki genç oğlunun eski kocası Kevin ve karısıyla Hawaii’ye taşınması için resmi olarak yasal onay vermesinden sonra geldi. Victoria Prensi“yerel bir üniversitenin spor bölümünde” bir iş teklifi aldığı için taşınmanın amacı olduğu bildirildi. TMZ. Kevin’in Kevin’in “%100 yasal gözetim ve %100 fiili fiziksel gözetim” sahibi olmasına rağmen, hamleyi resmileştirmek için Britney’nin onayına hala ihtiyaç vardı. Aile, hafta sonuna kadar toplanıp California’dan ayrılmayı planladığından, yer değiştirme yakın görünüyor.

Britney bunu avukatı aracılığıyla yaptı Matematik Rosengart Geçen hafta Rosengart, Sean’ın Eylül’de 18 yaşına gireceğini ve bu nedenle Jayden’ın da “olgunluk çağına” yaklaştığı için “artık reşit olmayacağını” açıkça belirtti. Rosengart, Britney’nin en sevdiği tatil yeri olarak bilinen ada devletine “taşınmaya karışmayacağını ve buna izin vermeyeceğini” sözlerine ekledi. Pop yıldızı, görünüşe göre yasal dosyalara göre oğullarını bir yıldan fazla bir süredir görmemiş.

Britney talebi geri çevirmese de avukatı Kevin ve çocuklarının tartışmalı durumunu gündeme getirdi. ITV görünümü “Zehirli” şarkıcının mahremiyetinin ihlal edildiğini söylediği geçen yıl. Kevin’in avukatına şöyle yazdı: “Müvekkiliniz daha önce – ve korkunç bir şekilde – Britney’nin çocuklarıyla birlikte özel bir videosunu yayınlayarak Britney’nin mahremiyetini korkunç bir şekilde ihlal ederken onların mahremiyetini ihlal ettiğinden özellikle endişelendim, ardından bir tabloid televizyon röportajı geldi.” . Röportajda Kevin, eski karısının çocuklarını azarlamaya çalıştığı görüntüleri yayınladı.

“28 Nisan tarihli mektubunuzda Bay Federline’ın karısı için Hawaii’de bir iş fırsatına ek olarak çocukların ‘medyanın incelemesinden daha fazla korunmak’ istemeleri de ironikti. Bu övgüye değer. Ancak medya röportajınız onları korumak için hiçbir şey yapmadı; bunun yerine konuyu medyada duyurdu. [Britney is] dünya çapında milyonlarca kişi tarafından sevilen ve saygı duyulan bir ikon. [She’s a] sevgi dolu ve destekleyici anne, sadakatle destekliyor [her kids]Rosengart da yazdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/britney-spears-son-sean-throwback-photo-hawaii-move/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir