Britney Spears Hamileyken ‘Korktuğunu’ Paylaştı: Mesaj – Hollywood Life


Britney Spears Hamileyken 'Korktuğunu' Paylaştı: Mesaj – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP

Britney Spears Tekrar anne olacağı için heyecanlı – ancak 40 yaşındaki şarkıcı, yeni bir Instagram gönderisinde “bu dünyada bebek sahibi olmaktan korktuğunu” da açıkladı. 16 Nisan Cumartesi günü paylaşılan uzun mesaj, korkunun, Kasım 2021’de sona eren yasal konservatörlük savaşı hakkında yapılan son belgesel filmlerden kaynaklandığını belirtti.

“Ölmedikçe biri hakkında bu kadar çok belgesel gördüğümü sanmıyorum!!!” ayrıca Hulu’ya atıfta bulunarak yazdı. Britney Spears’ı Çerçevelemek ve Britney Spears’a Karşı. “Yani buna izin verildi mi???? Yine OH WELL, bildiğin bakış açısı ???” o ekledi. Altyazı, ilk oğluna hamile olduğu zamanlara ait siyah beyaz bir fotoğrafla birlikte eklendi. Sean16, eski sevgilisiyle, Kevin Federline2005 yılında. Çift aynı zamanda bir oğulun ebeveynleri Jayden15.

Görüntü, özellikle hamile olduğunu öğrenmeden yaklaşık iki hafta önce müstakbel çocuğu hakkında yazdığı bir balad olan “Someday (I Will Again)” adlı müzik videosundan bir kare. “Bir gün anlayacaksın/Tanrı’nın tüm planını/Ve sana ne yaptığını/Ah, ama belki bir gün nefes alacaksın/Ve sonunda göreceksin, hepsini bebeğinde göreceksin/Hepsini göreceksin senin bebeğinde” şarkısını yolda söylüyor.

Britney Spears
(Fotoğraf: Instagram/BritneySpears)

Britney, nişanlısıyla üçüncü çocuğunu beklediğini doğruladı Sam Asgari28, bir Instagram gönderisi 11 Nisan Pazartesi günü, “Zehirli” şarkıcı Maui’de ilk başta onun sadece “gıdayla hamile” olduğunu düşündü – ancak haberi doğrulamak için “hamilelik testi yaptırdığını” söyledi. “Uhhhhh iyi… Bir bebeğim olacak… 4 gün sonra biraz daha hamile kaldım…Büyüyor !!!” diye ekledi, eğer ikizleri olursa “kendini kaybedebileceğini” belirtti.

Ayrıca, ilk iki hamileliği boyunca paparazziler agresif bir şekilde onu kovaladığında, perinatal depresyonla ilgili geçmiş deneyimlerine ışık tutma fırsatını da kullandı. Britney, “Maalesef zaten yaptıkları gibi paralarını benden alan babalar yüzünden açıkçası pek dışarı çıkmayacağım… bu zor çünkü hamileyken perinatal depresyon geçirdim” dedi. “Kesinlikle korkunç olduğunu söylemeliyim… o zamanlar kadınlar bunun hakkında konuşmazlardı… bazı insanlar, içinde bir bebek varken bir kadının böyle şikayet etmesinin tehlikeli olduğunu düşündü… ama şimdi kadınlar her gün bunun hakkında konuşuyor… İsa’ya şükürler olsun’ Bu acıyı özel bir sır olarak saklamak zorunda değilim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/britney-spears-scared-pregnant-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir