Britney Spears Görünüşe Göre Eski Justin Timberlake’i Onu ‘Kullanmakla’ Suçladı – Hollywood Life


Britney Spears, desenli bir elbise içinde mutlu bir şekilde poz verdiği bir videoyu Instagram’da paylaştı ve görünüşe göre Justin Timberlake’i “ilk albümünde” “onu kirlettiğini” iddia ettiği için çağıran bir başlık ekledi.

Britney Spears40, ifade özgürlüğünün tadını çıkarmaya devam ediyor gibi görünen yeni bir mesajla Justin Timberlake sıcak koltukta. Şarkıcı, kalçalarını iki yana sallarken küçük siyah desenli uzun bronz bir elbise içinde gülümsediğini ve poz verdiğini gösteren bir Instagram videosunu paylaştı ve müziği için onu kullandığını hissettiği “eski” birinden bahseden bir başlık ekledi. Ayrıca annesine atıfta bulunuyor gibiydi, Lynne Spearsve kız kardeşi, Jamie Lynn Spearsona yanlış yaptığı için.

Britney Spears
Britney Spears’ın son mesajı. (Instagram’ın izniyle)

“Tamam… yeni elbisemi beğendim ??‍♀️??? !!!! Psss tahmin et ne oldu???? Dün gece İsa’dan bir telefon aldım ve ne dedi biliyor musunuz ???” yazısı başladı. “’Sevgili çocuğum… annen tam da ona en çok ihtiyacın olduğu zamanda kitabıyla birlikte servis yapıyordu…hepsi NE için??? ŞÖM ve DİKKAT !!!! Eski sevgilin de aynı şeyi yaptı… senin adını kullanarak onu pislik yaptığını iddia ederek ilk albümüyle hizmet verdi !!!! O zaman kanın, hayatındaki en zor zamanlardan biri tahmin et kız kardeşin ne yapıyor… bir kitap da ? … hepsi ne için ????”

“Bir kitap yazmayı bilmek, yapacağınız en son şeydir… iyi çünkü dramadan kaçtınız ve kendinize bir hayal dünyası yarattınız… işte bu yüzden sanatçılar kaçmak için karakterleri oynuyorlar !!!!” diye devam etti. “Madem ki, hikayeni Rabbin ve Kurtarıcın İsa olarak anlatmak istemiyorsun… Sana 5 şişe kriko ve can simidi McDonald’s patates kızartması vereceğim ? … şimdi git oyna sevgili çocuğum !!!! ”

Britney Spears, Justin Timberlake
Britney Spears ve Justin Timberlake çıkarken. (Britney Spears, Justin Timberlake)

Britney, Justin’i adıyla çağırmasa da, geçmişte Justin’in “Cry Me a River” single’ı da dahil olmak üzere bazı müziklerinin pop yıldızıyla ilişkisi ve ayrılığına bakış açısı hakkında yazıldığı bildirildi. Daha önce bir kaynak bize Britney’nin şarkıdan “incindiğini” ve kendisi ve sarışın bir benzerinin Justin’i aldattığını gösteren müzik videosu hakkındaki sözleri “haksız” olarak hissettiğini söyledi.

“Her şey onun için çok acı vericiydi. Justin’le olan durum bundan çok daha karmaşıkken şarkı onu kötü adam gibi gösterdiği için bu ona da haksızlık gibi geldi” dedi. HollywoodYaşam 2018’e geri döndüm.

Justin’in 2018 anılarında, Gez, şarkıyı yazmaya başladı ve planlı olmadığını itiraf etti. “Sahip olduğum duygular o kadar güçlüydü ki onu yazmak zorunda kaldım ve duygularımı insanların dinleyebileceği ve umarım onunla ilişki kurabileceği bir forma çevirdim” diye yazdı. “İnsanlar beni duydu ve anladılar çünkü hepimiz oradaydık.”

Britney ve Justin, müziklerinin listelerin zirvesinde olduğu 1999’dan 2002’ye kadar çıktı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/britney-spears-justin-timberlake-using-fame-attention-message/

Yorum yapın