Britney Spears Eski Evine Neden Geri Taşındı (ÖZEL) – Hollywood Life


Britney Spears Sam Asgari


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: @ParisaMichelle / SplashNews.com

Hata! Britney Spears tekrar hareket ediyor. HollywoodYaşamı 42 yaşındaki pop süperstarı ve 28 yaşındaki yedi aylık kocası Sam Asghari’nin Haziran 2022’deki sürpriz evliliklerinden kısa bir süre sonra satın aldıkları Calabasas, Kaliforniya’daki 11,8 milyon dolarlık malikaneden ayrılıp Brit’in eski evine geri döneceklerini doğrulayabilir. . Çifte yakın bir kişi, “Britney ve Sam, Thousand Oaks’taki evinde tam zamanlı yaşıyorlar ve satın aldıkları yeni ev satılıyor” dedi. HL MÜNHASIRAN.

“Her zaman bu evi tercih etti ve yeni evle hiçbir zaman gerçekten heyecanlanmadı. Oğullarının bulunduğu yerle ya da onun gibi bir şeyle ilgisi yok” diye eklediler. Britney’nin yaz boyunca birkaç havuz başı videosu yayınladığı yeni evi, eski kocasıyla aynı mahallede bulunuyor. kevin federlinegenç oğulları nerede, Sean ve Jayden, canlı. “Britney, Thousand Oaks’taki evinde kendini güvende hissediyor ve orada pek çok anısı var. İçeriden biri, ona göre bu ev ev gibi geldi ve şu anda yaşadıkları yer burası, ”diye bitirdi içeriden biri.

Britney Spears'ın evi
Britney Spears’ın Thousand Oaks evinin girişi (Fotoğraf: The Grosby Group / BACKGRID)

Britney’nin Thousand Oaks’taki evine tamamen taşındığı bildirildi. TMZ. Satış noktası, bu haftanın başlarında, resmi olarak listelenmediği için Calabasas evini düşük fiyata sattığını bildirdi. Bunun için 12 milyon dolar istediği bildirildi, bu da bir yıldan kısa bir süre önce ödediğinden 200.000 dolar daha fazla.

Britney, 13.264 metrekarelik Thousand Oaks evini 2015 yılında 7,4 milyon dolara satın aldı ve orada, bazı ünlü ünlü arkadaşlarının önünde Sam ile evlendi. paris hilton, Drew Barrymoreve gelinlik tasarımcısı, Donatella Versace. Sadece günler sonra taşındılar. “Düğünü o yere son bir kez yaşasın diye eski evinde yapmak istedi. Onun için pek çok anısı vardı ve oradaki son anının aşkla dolu olmasını istedi – ve öyleydi!” “Stronger” hitmaker’a yakın bir kişi söyledi HollywoodYaşamı ÖZEL o zaman. “Ama bu yeni ev sadece oğullarına daha yakın olmakla kalmıyor, aynı zamanda ona ve Sam’e yeni bir başlangıç, tabiri caizse yeni bir başlangıç ​​sunuyor.”

Britney, kendisinin ve Sam’in ilk hareketinden bu yana oldukça radarın altında kaldı ve nadiren toplum içinde görülüyor. Ancak, büyük müzik geri dönüşünü takım kurarak yaptı. Elton John 1971 tarihli hit şarkısı “Tiny Dancer”ın “Hold Me Closer” adlı dans remiksi için. Britney, şarkı 22 Ağustos’ta yayınlandıktan sonra 40’tan fazla ülkede iTunes listelerinde 1 numaraya yükseldiğinde çok heyecanlandı ve küvette çekilmiş bir videosunu paylaşarak kutladı. “Kutsal s***. Şu anda küvetteyim ve şimdiye kadarki en güzel günü geçirmek üzereyim ve umarım iyisindir!” diye sevinçle haykırdı.

Belki de çok sevdiği evine geri dönmek, ona tekrar stüdyoya girmesi için ilham verir!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/why-britney-spears-moved-back-old-house-exclusive/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir