Britney Spears, Eski Bir Düğünün Ardından Güvenlik Ekibini Ateşledi – Hollywood Life


Britney Spears, Eski Bir Düğünün Ardından Güvenlik Ekibini Ateşledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: DFree/Jim Smeal/BEI/Shutterstock

Britney Spears40, eski sevgilisini bir şekilde serbest bıraktıklarında tüm güvenlik ekibini bıraktığından emin oldu Jason Alexander2004’te kısa bir süre onunla evlenen, düğününde kaza yapan ve evine giren pop yıldızına yakın bir kaynak ÖZEL olarak açıkladı. HollywoodYaşam. Şarkıcının bir zamanlar kocası, şarkıcıyla yemin alışverişinden kısa bir süre önce meydana gelen şok edici olay sırasında polisin bir izinsiz giriş raporuna yanıt vermesinin ardından tutuklandı ve ağır takiple suçlandı. Sam Asgari.

Britney Jason’ın ağır suç takiple suçlanması ve mahkemelerin durumun ciddiyetini görmesi rahatladı” HollywoodYaşam. “Şu anda onun dışarıda olduğu düşüncesi onu korkutuyor. Ancak yeni evinde, önceki evinde olduğundan daha güvende hissediyor.”

Jason Alexander
Jason Alexander, geçen hafta sonu Britney Spears’ın düğününü bozmaya çalıştı. (Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Kaynak, “Yeni yeri, güvenlikli bir site içinde bir site, yani mülke erişmeye çalışan herkesin iki ayrı kontrol noktasından geçmesi gerekecek,” diye devam etti kaynak. “Bu, mülkün en büyük çekimlerinden biriydi. Sahip olabileceği en fazla güvenliğe sahip olmak istedi ve yeni evi bunu sunuyor. Britney‘in ekibi, Jason’ın uzaktan bile olsa hiçbir yere varmamasını sağlamak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Britney Yeniden.”

Britney Her zaman takipçiler hakkında korkuları olmuştur, bu yüzden Jason’ın mülküne bu şekilde girebildiği gerçeği onu korkuttu, o kadar mutlu ki orada bir daha asla gece geçirmek zorunda kalmayacak, ”dedi. “Taşımak, yeni bir başlangıç ​​yapmak ve çocuklarına daha yakın olmak istemesinin birçok nedeni vardı. Ama aynı zamanda, yeni yerinde eklenen güvenlik katmanı, iç huzuru için büyük bir yardım.”

Britney Spears
Britney Spears önceki bir etkinlik sırasında. (DFree/Shutterstock)

“…Bebek Bir Kez Daha” şarlatanı da oğulları için endişeleniyor, Sean Preston16 ve Jayden James15, babasıyla yaşayan Kevin Federline. “Britanya‘Bir anne, tabii ki, onun hemen düşüncesi, bu durumun oğullarını nasıl etkileyeceğiydi ama neyse ki, onunla ya da Kevin’le birlikte çok güvenli ve çok iyi bakılmış ve iyi korunmuşlar var, “diye ekledi ikinci içeriden.

Olaya rağmen, Britney ve Sam düğünlerini sorunsuz bir şekilde sürdürdüler ve birçok ünlü konuk arasında harika zaman geçirdiler. Drew Barrymore, selena Gomezve Paris Hilton. Her ikisi de kısa bir süre sonra etkinlikten muhteşem kareleri sosyal medyaya sevgi mesajlarıyla paylaştı. “Vay!!! kutsal bok!!! YAPTIK!!! EVLENDİK!!!” Britney mesajlardan birinde haykırdı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/14/britney-spears-fires-security-team-ex-crashed-wedding-jason-alexander/

Yorum yapın

SMM Panel