Britney Spears Dans Ederken Kırmızı Bikini Giyiyor: Video – Hollywood Life


Britney Spears Dans Ederken Kırmızı Bikini Giyiyor: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: En İyi Fotoğraf Şirketi/Shutterstock

Britney Spears aldı instagram 16 Mayıs’ta dans hareketlerini gösteren yeni bir videosunu paylaşmak için. Bu sefer şov yaparken kırmızı bir bikini giydi. Batılı bir görünüm için ipli mayoyu uyumlu bir şapka ve diz boyu çizmelerle eşleştirdi.

Brit, altyazısında gönderiye herhangi bir bağlam vermezken, kısa süre önce hayranlarını hayatında neler olup bittiğine dair başka bir konuda bilgilendirdi. instagram postalamak. “Bu ay için çok heyecanlıyım!” paylaştı. “Evimdeki 3 odayı yeniden şekillendiriyorum!! Aslında sadece beyaz boya alıyorum ve odaları kendim yeniden boyayacağım. Daha önce hiç oda boyamadım, bu yüzden oldukça heyecanlıyım…gülmeyin. Kocam bana ne istersem yapmam için özgür irade verdi!”

Britney kocasıyla evlendi. Sam Asgari, Haziran 2022’den beri. Düğün, 13 yıldır devam eden konservatörlüğünden salıverilmesinden sadece aylar sonra gerçekleşti. Konservatörlük altında, Britney’nin babası, kariyeri ve mali durumu üzerinde kontrole sahipti.

britney mızrakları
Britney Spears bir bodysuit ile performans sergiliyor. (En İyi Fotoğraf Şirketi/Shutterstock)

Konservatuarın sona ermesinden bu yana, Britney hayatını çoğunlukla halkın gözünden uzakta yaşıyor ve bu da özel hayatı hakkında devam eden spekülasyonlara yol açtı. 14 Mayıs’ta Sam, karısı hakkında basında çıkan son yanlış hikayeleri kapatmak için Instagram Hikayesine bile gitti. “Birdenbire, 15 yıl sonra, onca gaz aydınlatmasından, olanlardan sonra serbest kaldığında, şimdi onu mikroskop altına alıp hikayesini mi anlatacaksın?” O sordu. “İnternette okuduklarınıza inanmayın. Bunların yüzde doksan dokuzu tıklama tuzağıdır.”

Sam’in cesur ifadesi, kendisi ve Britney’nin yakın zamanda ayrı gezilerde alyansları olmadan fotoğraflanmasından sonra geldi. Yine de Sam’in bir temsilcisi, evlilikte sorun çıktığına dair söylentileri kapattı ve Sam’in yeni bir film üzerinde çalıştığı için yüzüğü çıkarması konusunda ısrar etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/britney-spears-red-bikini-dancing-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir