Britney Spears, Çocukların Potansiyel Hareketinden Önce Anne-Oğul Fotoğrafını Paylaşıyor


Britney Spears iki oğlunun eski sevgilisi olan babalarıyla Hawaii’ye taşınmasına izin verdiğinin doğrulanmasından günler sonra nadir bir anne-oğul fotoğrafı paylaştı. kevin federline.

3 Haziran’da pop yıldızı şu gönderiyi paylaştı: instagram en küçük çocuğunu taşırken yürürken çekilmiş eski bir fotoğrafı, Jayden James Federline. Fotoğraf, Calabasas, Kaliforniya’da 2010 yılında, çocuk 4 yaşındayken çekildi. 41 yaşındaki Britney, gönderiye iki lale emojisi ekledi. Yorumlar kapatıldı.

31 Mayıs’ta Kevin’in avukatı, İnsanlar Britney’nin, şimdi 16 yaşında olan Jayden ve büyük oğlu için bir talebe “rıza” verdiğini Sean Preston, 17, babası ve ailesiyle birlikte Hawaii’ye taşınmak için. Gençler şu anda üvey anne Kevin ile yaşıyor Victoria Prensive çiftin iki küçük kızı, Britney’nin kocasıyla bir evinin olduğu Los Angeles’ta Sam Asgari.

Kevin’in avukatı, Mark Vincent Kaplandergiye, “Kevin ve karısı için bir fırsat ve çocuklar LA mikroskobundan uzaklaşmaya hazırlar” dedi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376298/britney-spears-shares-mother-son-pic-of-ahead-of-kids-potential-move-to-hawaii-with-kevin-federline?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir