Britney Spears Bikini Altı Sarı Tanga Giyiyor: Video – Hollywood Life


Britney Spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MB Resimler/Shutterstock

Britney Spears40, sosyal medyada tenini göstermekten çekinmiyor – ve 7 Eylül’de ikonik pop şarkıcısı tanga bikini videosu! Seksi gönderiye “SAAK OL!!! HELL NO KALMAK UYANMADI !!!!! Oh ve işte benim kıçım” ve göz kırpan surat emojisi. Klipte, “Toksik” şarkıcısı güneşlenip okyanusta yüzmeye giderken bikinisini sergiledi. Britney, lüks bir yatta bir beyefendiyle yaz güneşinin tadını çıkarırken görüldü. İki çocuk annesi o gün lüks teknede tamamen üstsüz gezerken, arkadaşı Britney’nin bikinisini de giydi.

Gönderiler, oğluyla devam eden dramanın ortasında geliyor Jayden15, babasıyla yakın zamanda yaptığı bir röportajla ilgili Kevin Federline İngiltere’de ITV için. Röportajda genç, Instagram gönderilerini ifşa etmesinin hayranı olmadığını ifade etti. Jayden, “Neredeyse dikkat çekmek için Instagram’a bir şeyler koyması gerekiyormuş gibi” dedi. “Bu yıllar, yıllar ve yıllar boyunca devam etti ve bunun asla gerçekten sona ermeme olasılığı yüksek, ama benim için umuyorum, belki durur,” diye ekledi.

Britney o zamandan beri yanıt verdi ve gönderilerinin kendisini “hissettirdiği” için özür diledi – ancak istediği gibi yayınlamaya devam edeceğini açıkça belirtti. 2 Eylül’de yaptığı bir paylaşımda, “Sevdiğim ailemi paylaşamadım… her iki durumda da çok üzgünüm çocuklar sosyal medyayı kullanmaya devam ediyorum” dedi. dikkat … Hissettiğin şey için üzgünüm … ama tahmin et ne oldu ???? Sana bir haberim var… Ben de Tanrı’nın çocuğuyum, hepimiz Tanrı’nın gözündeyiz… bu yüzden HAYIR üzgünüm… HAYIR demeyi öğrendim !!!” meydan okurcasına ekledi.

“Zehirli” şarkıcı, görünüşe göre çok hak ettiği bir Ar-Ge’nin tadını çıkarıyordu ve 42,2 milyon takipçisi en son gönderiyi seviyordu. Bir hayran yorumlar bölümüne gitti ve bir dizi kırmızı kalple birlikte “Hayatının tadını çıkar kraliçem” yazdı. Ayrı bir hayran, gülen emojilerle birlikte “Doğru. Öpmelerini söyle.” O günün erken saatlerinde Britney de güzel bir fotoğraf paylaştı. pembe bir çiçek fotoğrafı “🇨🇮🇨🇮🇨🇮” başlığıyla. Fotoğraf, şarkıcının etiketlediği @haleystravels adlı bir kullanıcı tarafından çekildi.

Britney Spears
Britney Spears beyaz bir mayo içinde. (MB Resimleri/Shutterstock)

Açıklayıcı Instagram videosu Britney’den yaklaşık iki hafta sonra geliyor ve Elton John75 yaşındaki hit şarkıları “Hold Me Closer”ı yayınladı. 40 yaşındaki şarkıcı, yeni single’ını dinledikleri için hayranlarına teşekkür etmek için 2 Eylül’de hayranlar tarafından yapılan bir düzenlemeyi paylaştı. Başlık yazdı posta, “Şarkımı bir hafta boyunca bir numara yapan hayranlarıma teşekkür ederim.” Tekli 26 Ağustos’ta yayınlandı ve şimdiden çılgın bir başarı elde etti ve neredeyse on yıl içinde ilk Billboard ilk 10’una girdi.

Şarkının yayınlanmasından sadece iki gün önce Britney, yeni işbirliği hakkında bazı düşüncelerini paylaşmak için Twitter’a gitti. Yazdı, “Okie dokie… 6 yıl sonra ilk şarkım !!!! Zamanımızın en klasik erkeklerinden biriyle şarkı söylüyor olmam çok güzel… @eltonofficial !!!! Biraz bunaldım… bu benim için çok önemli !!! Daha fazla meditasyon yapıyorum ve alanımın değerli ve değerli olduğunu öğreniyorum !!!” Ve Elton da paylaştı özel bir mesaj Şarkı Instagram’da yayınlandığında. Hayranlık uyandıran gönderiye, “Beni Daha Yakın Tut’a verilen yanıttan heyecan duyuyorum! Eğlenceli, mutlu bir yaz parçası yapmak istedim, bu yüzden Britney bu şarkının bir parçası olmayı kabul ettiğinde çok mutlu oldum! O gerçekten bir ikon, tüm zamanların en iyi pop yıldızlarından biri ve onu çok seviyorum. Umarım hepiniz seversiniz!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/britney-spears-yellow-thong-bikini-bottom-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir