Britney Spears 3. Çocuğuna Hamile – Hollywood Life


‘…Baby One More Time’ şarkıcısı, üçüncü çocuğunu ve ilk önce yeni nişanlısı Sam Asghari ile beklediğini duyurdu.

Ne zaman! Nişanının başlaması ve konservatuarlığının bitmesi arasında, onun için daha iyi haberlerin olduğuna inanmak zor. Britney Spears. 40 yaşındaki şarkıcı nişanlısına yeni hamile olduğunu açıkladı. Sam Asgari 11 Nisan Pazartesi günü bir Instagram gönderisinde 15 yaşındaki ikiz oğulları paylaşan Britney Jayden ve Sean eski sevgilisiyle Kevin Federlineçift Miami’ye gitmeden önce “çok kilo verdiğini” açıkladı ve Sam şaka yollu bir hamilelik testi yapmadan önce “yemek hamilesi” olduğunu söyledi.

“Bebeğim oluyor ??… 4 gün sonra biraz daha mama hamile kaldım ????? Büyüyor!!!” Britney yazdı. “Eğer 2 kişi oradaysa… Onu kaybedebilirim ?????? … Papalar paralarını aldıkları için açıkçası o kadar fazla dışarı çıkmayacağım ? beni vurdular ? ne yazık ki zaten sahip oldukları gibi.”

Britney, oğulları ile hamileliği sırasında “perinatal depresyon” yaşadığını düşünmeye devam etti. “Kesinlikle korkunç olduğunu söylemeliyim ?” kavşak yıldız yazdı. “O zamanlar kadınlar bunun hakkında konuşmazlardı… bazı insanlar, içinde bir bebek varken bir kadının böyle şikayet etmesinin tehlikeli olduğunu düşündü… ama şimdi kadınlar her gün bundan bahsediyor… Tanrıya şükür, bu acıyı saklı tutmak zorunda değiliz. sır ? ??? … Bu sefer her gün yoga ?‍♀️ yapacağım !!!” Britney yazısını “Çokça neşe ve sevgi yayarak ? !!!” yazarak sonlandırdı.

HollywoodYaşam onay için Brit’in temsilcisine ulaştı.

Fırındaki yeni çörek, Britney nihayet konservatuarından serbest bırakıldıktan beş ay sonra geliyor. Britney’nin 23 Haziran 2021’deki bir konservatuar duruşmasında duygusal bir ifade sırasında yaptığı noktalardan biri, iddiaya göre henüz konservatuardayken hamile kalmasını engelleyen bir RİA’ya zorlanmasıydı.

Britney Spears 3. Çocuğuna Hamile – Hollywood Life
Britney üçüncü çocuğunu beklediğini açıkladı! (Erik Pendzich/Shutterstock)

Britney, sonunda gerçeğe dönüşmeden önce birkaç kez Sam’den bir bebek sahibi olmak istediğinden bahsetti! “Piece of Me” pop yıldızı, Kasım ayındaki bir Instagram gönderisinde küçük bir kız çocuğu olmasını istediğini ima ediyor gibiydi ve hayranlarına “başka bir bebek sahibi olmayı düşündüğünü” söyledi.

Yolda olan yeni küçük çocuk dışında, Britney’nin eski evliliğinden iki genç oğlu var. Kevin Federline. büyük oğlu Sean Preston 2005 yılında doğdu ve küçük oğlu Jayden James 2006’da geldi. Çocuklar büyüdükçe, Britney onların mahremiyetine saygı duydu ve fotoğraflarını Instagram’da paylaşmadan önce onlardan izin alması gerektiğini açıkladı.

Britney Spears 3. Çocuğuna Hamile – Hollywood Life
Yeni doğan, Britney’nin Sam Asghari ile olan ilk çocuğu olacak. (BroadImage/Shutterstock)

Oğlanlar artık genç erkekler oldukları için daha özel olsalar da, annelerini kesinlikle seviyorlar ve onunla bolca zaman geçiriyorlar, tıpkı 17 Kasım’da birlikte sürükleyici Van Gogh sergisine gittiklerinde olduğu gibi. ifşa HollywoodYaşam Britney’nin erkek çocukları, annelerinin başka bir küçük çocuğu daha olmasıyla “tamamen hazır”. Kaynak, “Küçük bir erkek veya kız kardeşe sahip olmayı çok isterler” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/britney-spears-pregnant/

Yorum yapın