Britney Spears, 2022 Met Galasına Neden Katılmadığını Açıkladı


söz konusu olduğunda 2022 Met Gala, Britney Spears sadece orada “tamamen gitmek” istemiyordu!

İçinde 28 Mayıs Instagram gönderisi40 yaşındaki “Gimme More” şarkıcısı, 2 Mayıs’ta düzenlenen yılın moda etkinliğini tüylü arkadaşlarıyla evinde rahat bir gece geçirmek için atladığını açıkladı.

“Met Gala’ya gidecektim ama onun yerine köpeğimle küvete girip pijama giydim” diye yazdı kısmen. “Uçmaktan nefret ediyorum !!!”

2008’den kasım ayına kadar mahkeme tarafından koruma altına alınan şarkıcı, daha önce Met Gala’ya hiç katılmamıştı.

Altyazının yanı sıra Britney, evcil kedisini kucağına alıp kırmızı, çita desenli bir tulum içinde dans ederken gösteren şimdi sessiz bir videoyu yeniden yayınladı. Neden? Niye? “Bunu daha önce hiç yapmadım !!!” diye açıkladı.

Britney, kişisel bakım anında kendisine hangi köpeklerinin katıldığını teyit etmese de, kısa süre önce Britney adında sevimli bir köpek yavrusu evlat edindi. testere Şubat 2022’de geri döndü. Ayrıca adında bir Doberman’ın sahibi Porscheadında bir Maltalı dantelliadında bir Yorkie hannah ve bir kedi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332754/britney-spears-explains-why-she-didn-t-attend-the-2022-met-gala?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel