Britney Spears, 20 Yıl Sonra Hala Sığmayan Beyaz Kot Giyiyor – Hollywood Life


Britney Spears New York'ta


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Britney Spears düğününden sonra yepyeni bir görünüm sallıyor Sam Asgari,. Ancak bu, 40 yaşındaki pop efsanesinin zaman zaman geri adım atmadığı anlamına gelmiyor. Yirmi yıldır giymediği kot pantolonları giydi ve kimsenin şaşırtmadığı bir şekilde, hala uyuyorlar! “Dün eski eve gidip paketlemeyi bitirdim ve bakın ne buldum… bu sevimli beyaz kot pantolonlar… yalan yok, sanırım beyaz kot giymeyeli 20 yıl oldu ve gerçekten de uyuyorlar !!!” Britney, Perşembe günü bir dizi kırmızı çiçekle birlikte bir Instagram gönderisine başlık attı. 41,6 milyon takipçisine “Pssss yeni evi sonra göstereceğim” diye söz verdi.

Britney’in gönderisinde, önceki Thousand Oaks malikanesinde kameraya poz verdiği kısa bir video yer aldı. O kesinlikle bozulmamış beyaz, dekolteli kot pantolonun içinde, fırfırlı turuncu bir ekin üstle eşleştirildi. Ayrıca bir çift uyumlu pas rengi topuklu ayakkabı giydi ve görünümü güzel bir kolye ve basit bir göbek halkasıyla tamamladı.

Yeni evli “Toxic” şarkıcısı duygusal bir roller coaster’daydı. 28 yaşındaki model Sam ile 9 Haziran’da eski evinde büyüleyici bir arka bahçe töreniyle evlenmeden hemen önce, ilk kocası, Jason Alexander, evine girip düğünü bozmaya çalışmaktan tutuklandı. Britney daha sonra kendisine karşı bir yasaklama emri çıkardı.

Kısa bir süre sonra, eski kocasının yanındaki Calabasas’taki 12 milyon dolarlık yeni, gösterişli malikanesine taşındı. Kevin Federline ve oğulları Sean16 ve Jayden15. Babası, Jamie Spears, pop prensesini bir sosyal medya karalama kampanyasıyla suçlayarak 17 Haziran’da Los Angeles’ta dosya açtı. Aynı zamanda, annesinin gölgeli bir yorumu üzerine Instagram hesabını sildi, Lynn Spearsve kardeşini patlattıktan sonra, Bryan Spears, onu “kontrol etmek” için. Ayrıca onu yıldızlarla dolu düğününe hiç davet etmediğini de vurguladı.

Britney Spears
Britney Spears, 18 Kasım 2003’te New York’taki Virgin Megastore’da sergileniyor. (Shutterstock)

Fakat kavşak Yıldız, çok geçmeden tercih ettiği sosyal medya platformuna muzaffer bir dönüş yaparak ünlü bikinilerini giydi ve düşüncelerini hayranlarıyla paylaştı. Ve görünüşe göre evlilik hayatından son derece keyif alıyor! Şarkıcı, 22 Haziran’da havuz kenarındaki renkli bir bikini gönderisinde kısmen, “Henüz balayına çıkmadım … evlendi ve aynı zamanda yeni bir eve taşındı … yapılacak en akıllıca şey değil” dedi.

“Havuzuma güzel bir dalış yaptım … çok parlak ve güzel bir serinleme noktası var … ve bir kaydırak … 4 kez aşağı indim … çok hızlı !!! Tüm saçlarımı kısa kestim ve kocam bana biftek yaptı… hayat güzel.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/britney-spears-white-jeans-20-years-still-fit/

Yorum yapın

SMM Panel