Bristol Palin Başarısız Olduktan Sonra 9. Rekonstrüksiyon Ameliyatı Oldu: Fotoğraf – Hollywood Life


Bristol Palin Başarısız Olduktan Sonra 9. Rekonstrüksiyon Ameliyatı Oldu: Fotoğraf - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Todd Williamson/Invision/AP/Shutterstock

Bristol Palin, 32, 19 yaşında geçirdiği ve dokuz rekonstrüktif ameliyata yol açan başarısız bir meme küçültme ameliyatı konusunda açık ve dürüst davranıyor. kızı sarah palin ona aldı instagram paylaşılacak hikaye bir fotoğraf ameliyat sonrası bir sütyen ve kan ve sıvıyla dolu cerrahi drenler ve gözlerinin altında göz maskeleri içinde. Fotoğrafın başlığında en son dokuzuncu ameliyatını olduğunu açıkladı.

“Paylaşma yoluyyyy [too much information] şu anda, ama dün gece 9. göğüs rekonstrüksiyon ameliyatımı oldum – evet, DOKUZUNCU. Bunların hepsi 19 yaşımdayken yaptırdığım başarısız bir meme küçültme operasyonundan kaynaklanıyor. [years old]” yazısı okundu. “Kas dokusundaki o ilk hasarı ve korkunç korkuyu düzeltmeye çalışan daha önce ameliyatlar geçirdim. Bütün bu durum, dürüst olmak gerekirse, tüm yetişkin hayatım boyunca beni çok bilinçli yaptı.

Bristol Palin
Bristol ilk ameliyatını 19 yaşında geçirdi. (Todd Williamson/Invision/AP/Shutterstock)

“Bunun gereken son ameliyat olması için dua ederek devam etti. “Mızmızlanmaktan nefret ediyorum ama bu hayatı bir nevi geriletiyor/durduruyor ve bu yüzden oldukça MIA oldum. [I’m] pozitif kalmak, kendimi heyecanlandırmak ve kendime şükredecek çok şeyim olduğunu hatırlatmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum; Sağlıklıyım, tamamen yetenekliyim ve bu sadece bir rahatsızlık çünkü işler her zaman çok daha kötü olabilir.

Bristol’ün fotoğrafı ve kabulü o ve liseli erkek arkadaşından sonra geliyor Levi Johnston 2008 Cumhuriyetçi Ulusal Konvansiyonunda dikkatleri üzerine çekti. 17 yaşında hamile kaldı ve oğlu oldu. TrippAralık 2008’de. 2009’da, büyük olasılıkla ilk ameliyat yılı olan 19 yaşına bastı.

Bristol evlenmeye devam etti Dakota Meyer 2016’da kızı karşıladılar Denizci Grace 2015 yılında ve kızı Atlee Körfezi 2017’de. Ayrıca daha önce, yaklaşık aynı zamanlarda 2011’de çene ameliyatı ve 2018’de karın germe de dahil olmak üzere başka ameliyatlar geçirdiğini açıklamıştı. Dakota’dan ayrıldı. Aynı yıl diş eti kaldırma ve kaplamaları içeren bir gülümseme makyajı da yaptırdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/bristol-palin-9th-breast-reconstruction-surgery-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir