Brielle Biermann Güneşin Keyfini Çıkarırken Daisy Dukes & Tube Top Modelleri – Hollywood Life


Brielle Biermann


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: 007/Mega

Brielle Biermann hayatının en güzel anlarını paylaşıyor ve son Instagram fotoğrafı havadar bir hayatı ve güneşli bir tavrı yansıtıyor. kızı Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları yıldız Kim Zolciak, 25, 20 Haziran’da sosyal medya platformuna gitti ve yanları oyuklu, zincir detaylı ve forma oturan gri bir tüp üst ile tamamen Amerikan bir Daisy Dukes çiftini modellediği bir fotoğrafı paylaştı. Brielle, Güney Kaliforniya’daki La Jolla Koyu’nda, okyanusun yanında, yeşilliklerle dolu kayalık bir alanda dururken güneşin tadını çıkarmak için başını geriye attı. “Mutlu yerim” yazısıyla birlikte bir okyanus dalgası emojisi yazdı.

Başka bir fotoğrafta, uzun, kahverengi saçlarının arasından esen rüzgarın esmesine izin verirken uzandı, güneşte geçirdiği zamanı açıkça seviyordu. Brielle, sevimli bir çift Balenciaga platformlu sandalet, beyaz bir Prada melon tarzı el çantası ve mükemmel bir güneş öpücüğü görünümü için katmanlı kolyelerle donatıldı. Brielle’nin yeni görünümü, yaklaşık 1,3 milyon Instagram takipçisi için hoş bir değişiklik oldu – düzenli olarak bikinilerle resmedildi ve son zamanlarda flört eden iki parçalı tasarımların varyasyonlarında “yaşadığı” konusunda şaka yaptı.

Bir takipçi, “Doğa bir güzelle buluşuyor” yorumunu yaparken, bir diğeri şaka yaptı, “Mona Lisa’nın bulunduğu Louvre Müzesi’ne aitsiniz. Ayağını yüzü aşağı bakacak şekilde al, tabloyu yak ve seni yukarı kaldır.” Tahmin edilebileceği gibi, birçok kullanıcı da ondan sevimli moda seçimleri hakkında bilgi istedi. Diğer yorumlar daha basitti, Brielle’yi “çarpıcı bebek”, “çok güzel bırak”, “evlen benimle” ve “güzel” gibi yorumlarla iltifat ediyordu.

Brielle Biermann
Brielle Beirmann (007/Mega)

Güzel Gecikme star, bir süredir plastik cerrahi söylentilerinin talihsiz hedefi oldu ve anne ayısı, onu savunan sert yorumlarla medyaya geri adım attı. “Bütün bu insanlar [who] Tüm bu estetik ameliyatı geçirdiğini düşünüyorum, beni mahvetti,” dedi Kim ABD Haftalık 2018’de. “21 yaşında. Bir hayat bul. Dudaklarını yaptı ve hepsi bu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/brielle-biermann-daisy-dukes-tube-top-sun/

Yorum yapın

SMM Panel