Brielle Biermann Bahamalar’da Skimpy Pembe & Turuncu Bikini Rocks: Fotoğraflar – Hollywood Life


Brielle Biermann Bahamalar'da Skimpy Pembe & Turuncu Bikini Rocks: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: AM / SplashNews.com

Seksi Bahama Mama! Brielle Biermann Instagram’da paylaştığı bir dizi yeni fotoğrafta Bahama’daki en iyi varlıklarını sergiliyor. bu Gecikme star, ilk karede pek az pembe-turuncu renkli bir bikiniyi sallayarak adanın mahallinin ışınlarını içine çekti.

“Tatil için bir bahaneye ihtiyacın olduğunu kim söyledi?” Elinde bir bardak şampanya tutarak ve çekimine şampanya kadehi tokuşturan emoji ekleyerek, çekimin alt yazısını yazdı.

Realite yıldızı, beslemesine ek bir bikini fotoğrafı paylaştı ve bu sefer arkadan! Adada kaldığı güzel açık hava duşundayken bikini altının tanga stilini gösteren gönderiye, “Çok taze ve çok temiz” yazdı.

25 yaşındaki seksi bikinili fotoğrafını paylaşmaya oldukça hevesli, son zamanlarda bir parça modellik yapıyor. anne Kim Zolciak’ın mayo hattı, tuzlu K. O 2 Mart’ta Instagram’da seksi çizgili bikini modelliği yaparak poz verdi. inanılmaz vücudunu sergileyen iki parçalı mayoyla üç fotoğraf için.

İlk fotoğrafta Brielle, kamera seksi ganimetini yakalarken arkasına baktı. Mor jel tırnaklı elleriyle örgülü sarı saçlarını kenara itti. Brielle bikini fotoğraf çekimi için makyajsız bir görünümle de gitti.

İkinci görüntü, Brielle’nin bikinili tüm vücudunu gösteriyor. bu Gecikme star, ince vücudunu sergilerken çok zayıf görünüyordu. Ardından Brielle, gönderisinin son ateşli fotoğrafında yandan bir fotoğraf çektirdi. Cızırtılı ganimetleri, 1,3 milyon izleyicisinin hayran kalması için bir kez daha tamamen görünür oldu.

25 yaşındaki fotoğrafın altına ”hayat bikiniyle daha güzel 👙” yazdı. Bu ifade bu fotoğraflarla daha doğru olamazdı. küçük kız kardeşi Ariana Biermann, 20, yorum kısmına “çok seksi” yazarak ablasının seksi görüntüsünü iltifat etti. Biermann kardeşler her zaman birbirlerini yükseltirler!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/brielle-biermann-pink-bikini-bahamas-photos/

Yorum yapın

SMM Panel