Brielle Biermann Bahamalar Gezisinden Sonra Gıda Zehirlenmesinden Hastaneye Kaldırıldı – Hollywood Life


Brielle Biermann


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ShotbyJuliann / SplashNews

Brielle Biermann Bahamalar gezisinin ardından gıda zehirlenmesinden hastaneye kaldırıldı. bu Gecikme 25 yaşındaki yıldız, 1 Haziran’da Instagram Hikayeleri’nde bir hastane yatağında kameradan uzaklaşırken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Görülebilen görüntüye “Gıda zehirlenmesi kesinlikle berbat” yazdı. BURADA. İkinci bir fotoğrafta, Brielle’nin kolu bir IV’e bağlanmıştı. “Bunu en kötü düşmanım için dilemem” Kim Zolciak’ın kızım dedi.

Brielle Biermann
Brielle Biermann 17 Temmuz 2019’da California’da (Fotoğraf: ShotbyJuliann / SplashNews)

Neyse ki Brielle bir sonraki gönderisinde hastaneden çıktığını ve çok daha iyi hissettiğini açıkladı. bu Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları şap, küçük kız kardeşinden bir tabak meyvenin fotoğrafını paylaştı Kaia Biermann, 8, “Umarım daha iyi hissedersin” yazan bir notla. Resmin yanına Brielle, “Bize ulaşan herkese teşekkür ederim, eve döndüm ve şimdi biraz daha iyi hissediyorum” yazdı.

Brielle ertesi gün evde iyileşme sürecini belgelemeye devam etti. Tam olarak nasıl hastalandığını açıklamadan önce yatakta uyurken bir fotoğrafını yayınladı. “Biftek oldu. ve ne yazık ki zaten süper küçük tabağım için – muhtemelen bir daha asla yemeyeceğim,” dedi Brielle. Bomba kabuğu esmer, IG Stories’de gösterdiği ev yapımı tavuk şehriye çorbası yapmaya başladı.

Gıda zehirlenmesi krizinden önce Brielle, plajda pembe ve turuncu renkli seksi bir bikini giydiği Bahamalar’a harika bir kaçamak yaptı. Elinde bir bardak şampanya tutarken ve güneşlenirken çekilmiş bir fotoğrafı da dahil olmak üzere, yolculuğunun fotoğraflarını Instagram’a gönderdi. O da bikinili poposunu gösterdi başka bir fotoğrafta açık hava duşunun keyfini çıkarırken arkadan. Gönderiye “Çok taze ve çok temiz” yazdı.

Brielle’nin daha iyi hissetmesine çok sevindik. Ve hey, en azından sağlığı kısa bir süre daha kötüye gitmeden önce muhteşem bir tatilin tadını çıkardı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/brielle-biermann-hospitalized-food-poisoning-bahamas/

Yorum yapın

SMM Panel