Brie Larson’s Lessons in Chemistry’nin Çıkış Tarihi Açıklandı


Işıklar, kamera, bilim! bu brie larsonliderliğindeki Apple TV+ serisi Kimya Dersleri sonunda bir prömiyer tarihi var.

Bonnie Garmus’un 2022 New York Times Çok Satan romanından uyarlanan dizinin ilk iki bölümü, 13 Ekim’de yayın platformunda başlayacak.

Oscar ödüllü Brie, 1950’lerin başında bilim takıntılı bekar bir anne olan ve kimyager olarak laboratuvardaki işini kaybettikten sonra beklenmedik bir şekilde kendisini televizyonda yayınlanan bir yemek programının başında bulan Elizabeth Zott’u canlandırıyor: Altıda Akşam Yemeği. Elizabeth mutfakta fırtınalar estirirken, yemek pişirme derslerine bir tutam kimya ve bol miktarda kadın güçlendirmeyle sinsice serpiştiriyor.

Bununla birlikte, ününü kadın izleyicileri bireysel güçlerini geri kazanmaya teşvik etmek için kullandığı ve köftesiyle bilimin bir tarafına hizmet ettiği için, onun televizyonda yemek pişirme konusundaki yenilikçi yaklaşımından herkes heyecan duymuyor.

Brie, dizinin baş yapımcısı ve başrol oyuncusu olarak görev yapacak. Lewis Pullman, Aja Naomi Kral, Stephanie KoenigVe Kevin Sussman.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375947/brie-larson-s-lessigreaterlessons-in-chemistrylessigreater-release-date-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir