Bridgerton’ı Sevdiyseniz Okumanız Gereken 15 Romantik Roman


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Eğer bizim gibiyseniz, dizinin son sezonunu tıklım tıklım izlediniz demektir. Bridgerton ve şimdi Regency dönemi takıntınızı körüklemek için yeni bir eğlence biçimi arıyorsunuz.

Bu heyecanlı TV şovlarını izlemenin ve geri kalanını okumanın yanı sıra Julia Quinn‘s Bridgerton diziaklımızda 3. Sezonu beklerken yanıp tutuşacağınız Regency’den ilham alan birkaç kitap var. 1800’lerin İngiltere’sinin ihtişamını ve koşullarını, şiddetle bağımsız kadınların hikayelerini, tutkulu ilişkileri seviyor olun veya kendinizi Lady Whistledown olarak tanımlayın ve yaşayın. drama için, bu 15 Bridgerton-esque okumalar kalbinizin atmasını sağlar.

Seçimlerimiz için aşağı kaydırın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326248/15-romance-novels-to-read-if-you-loved-bridgerton?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın