Bridgerton’dan Simone Ashley Burns, Müzik Videosunda Kabul İçin


Anlaşıldığı üzere, Bridgerton yıldız Simone Ashley dır-dir dans edecek. Son bir kez.

Göz kamaştırıcı izleyicilerin ardından—ve tabii ki, Jonathan BaileyAnthony Bridgerton – hit Netflix dizisinin ikinci sezonunda, aktris elmas olarak rol alıyor. ODESZA‘ın yeni müzik videosu “Love Letter”. Simone, Kate Sharma olarak arzu nesnesi olmayı deneyimlerken, dört dakikalık görsellerde kendini başkalarının varlığının baş belası olarak bulur.

Iyla Chhaya adlı bir kadını oynayan 27 yaşındaki oyuncu, elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen sonsuz reddedilmeyle karşı karşıya. Bir şeye katıldıktan sonra bile Başıboş-esque dans pratiği ve karate dersleri kobra kai aktör Yuji Okumotokarakteri etkilemeyi başaramaz ve tüm arayışlarında ret mektuplarıyla reddedilir.

Bir noktada, uzaylıların izini sürmekle bile uğraşıyor, ancak dünya dışı bir mesajla karşılaşıyor: “Şu anda ilgilenmiyorum.” Ah!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341019/bridgerton-s-simone-ashley-burns-for-acceptance-in-new-music-video-role?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir