Bridgerton Yıldızları Bu Oscar Adayının Gösteriye Katılmasını İstiyor


Ton halkı konuştu!

oyuncu kadrosu Bridgerton—dahil olmak üzere Simone Ashley Kate olarak, Nicola Coughlan Penelope olarak, Charithra Chandran Edwina olarak, Luke Newton Colin olarak ve Bessie Carter Prudence olarak—Netflix serisine kimlerin katılmak istedikleri konusunda anlaşmaya vardılar. Cevap? Oscar adayı ve dönem drama kraliçesinden başkası değil Keira Knightley.

“Dünyaya tamamen sığardı Bridgerton,” Charithra Netflix’in YouTube dizisinde söyledi Ekran testi. “Ona sahip olmayı çok isteriz.”

Charithra, “muhtemelen herhangi bir Kiera Knightley karakterinin” Regency Era dramasına iyi uyacağını belirtti ve Simone, Kiera’nın Elizabeth Swann’ın Karayip Korsanları sorunsuz bir şekilde karışacaktır.

Ancak Charithra ve Simone, Gurur ve Önyargı aktris, Luke beklemediğimiz birini görmek istiyor.

Bridgerton ailesinin üçüncü oğlu olarak rol alan oyuncu, Disney Pixar’ın şımarık üst giysisi ve moda tasarımcısı Edna Mode’u görmek istediğini açıkladı. İnanılmazlar.

Luke, Edna’nın Londra’da kendi “rakip mağazasını” açtığını görmeyi çok istediğini ekledi. “Sadece ‘sevgilim, daha fazla kravata ihtiyacın var’ gibi olduğunu hayal et, anlıyor musun?”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327499/bridgerton-stars-want-this-oscar-nominee-to-join-the-show?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın