Brian Austin Green ve Sharna Burgess, İlk Bebekten Sonra ‘Peri Masalı’ Yaşıyor – Hollywood Life


Sharna Burgess gördükten sonra bir “masal” yaşıyor Brian Austin Yeşil, 48, oğulları ile. bu Yıldızlarla Dans pro, 37 ve Beverly Tepeleri, 90210 şap ilk çocuklarını birlikte karşıladı, Zane Walker Yeşil28 Haziran’da. Mutlu çifte yakın bir kaynak ÖZEL OLARAK KONUŞTU HollywoodYaşam ve ilk kez anne olduktan sonra Sharna’nın Brian hakkındaki duygularını ortaya çıkardı.

Sharna Burgess Brian Austin Yeşil kalp eridi
Sharna Burgess ve Brian Austin Green 28 Haziran’da ilk çocuklarını kucaklarına aldılar. (Snorlax/MEGA)

“Sharna, Brian’ı zaten olduğundan daha fazla sevemeyeceğini gerçekten hissetti. Ancak onu oğulları ile görmek, kalbini hayal ettiğinden çok daha fazla eritti” dedi.

Arkadaş, “Sharna, Brian’ın diğer oğulları ile olan ebeveynlik tarzına Zane doğmadan önce bir göz atabildiği için kendini şanslı hissediyor,” diye ekledi. Brian eski karısıyla üç erkek çocuğu paylaşıyor, megan tilkiNuh9, Bodhi8 ve Seyahat5. O da 20 yaşındaki çocuğu paylaşıyor Kassius eski ile Vanessa Marcil.

Sharna Burgess Brian Austin Yeşil kalp eridi
Brian’ı oğulları ile gördükten sonra Sharna’nın ‘kalbi eridi’ (BroadImage/Shutterstock)

“Sharna’nın Brian’a aşık olmasının sebeplerinden biri olsa da, şimdi işler tamamen farklı bir seviyede. Brian ve Zane’in bağ kurmasını, kanepede oturup kucaklaşmasını ve ihtiyacı olan her şekilde onun yanında olmayı seyretmeye bayılıyor. Hâlâ doğumdan iyileşiyor ama Brian’ın yanında olması, dünyadaki tüm farkı yarattı. Arkadaşı, “O gerçekten peri masalını sona erdirdi” dedi.

Sharna ve Brian bu yılın başlarında Şubat ayında çiftin ilk çocuklarını 4 Temmuz civarında beklediklerini duyurdular. Brian’a yakın bir kaynak, o sırada HL’ye, aktörün beşinci bir oğlu ailesine katmak için “çok heyecanlı” olduğunu söyledi. İçeriden biri ayrıca Brian’ın başka çocuğu olmayan Sharna’nın “oğullarına inanılmaz bir anne olacağını” bildiğini söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/06/brian-austin-green-sharna-burgess-fairy-tale-1st-baby/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir