Brian Austin Green, Vanessa Marcil’in Ortak Ebeveynlik Muhalefetine Tepki Verdi – Hollywood Life


Brian Austin Green, Vanessa Marcil'in Ortak Ebeveynlik Muhalefetine Tepki Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock / Stephen Lovekin/Shutterstock / Matt Baron/BEI/Shutterstock

Brian Austin Yeşil eski seslendi Vanessa Marcil oğullarıyla ilgili geçmiş dram üzerine Kassiusgörünüşe göre eski karısının iddia ettiği gibi şimdi 20 yaşında Megan Tilki oğlunun hayatına daha fazla dahil oldu. Son aylarda, Las Vegas aktris eski olduğunu açıkladı Beverly Tepeleri, 90210 aktör ondan nafaka istemişti – 13 Ekim’de bir Instagram hikayesi aracılığıyla alkışlamasını istedi. Şimdi, Vanessa’nın Mart 2002’de doğan en büyük çocuğuna eş-ebeveynlik yapmasına da yardım etmediğini söylüyor.

Brian Austin Green, Vanessa Marcil'in Ortak Ebeveynlik Muhalefetine Tepki Verdi – Hollywood Life
Brian Austin Green, Instagram’da eski Vanessa Marcil’e seslendi. (Instagram/Brian Austin Green)

24 Şubat Cuma günü kaleme alınan 49 yaşındaki Brian, “Yani, 50+ yaşındaki bir kadının hala lisedeymiş gibi sosyal medyada devam eden yalanlarını okumanın ne kadar sinir bozucu olduğunu size anlatamam.” Instagram hikayesi. “Hayatında asla yürüyüşe çıkan biri olmadı. Konuşma ucuz,” dedi ve Megan’ı övmeye devam etmeden önce. Özellikle, Brian ve Megan üç çocuğu paylaşıyor: oğulları Nuh10, Bodhi9 ve Seyahat6. İkili, on yıllık evlilikten sonra 2020’de ayrıldı.

Brian Austin Green, Vanessa Marcil'in Ortak Ebeveynlik Muhalefetine Tepki Verdi – Hollywood Life
Brian Austin Green, eski karısı Megan Fox’u eski Vanessa Marcil ile bir kan davası sırasında övdü. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock / Stephen Lovekin/Shutterstock / Matt Baron/BEI/Shutterstock)

Annesi nadiren yanında olduğundan, Megan ve ben Kass a çok yönlü bir çocukluk yaşatmak için değerlendirmemizi bozduk. Sanırım bu yüzden şimdi ondan bu kadar çok şey paylaşıyor. Ne zaman UZAKTAN GİDECEK” diye yazdı. Brian, yorumları, 54 yaşındaki Vanessa’nın “oğlumu tek başına büyüttüğünü” ve eski Brian’ın “eş ebeveynlik yapmadığını ve yapmadığını” iddia eden bir gönderisinin ekran görüntüsüyle birlikte ekledi.

Vanessa ve Brian’ın kadrosuna katıldığı 1998 yılına dayanan uzun bir geçmişi var. Beverly Tepeleri, 90210 son yılında. Dört yıl sonra tek çocukları Kassius’a sahip oldular, ancak ne yazık ki sadece bir yıl sonra 2003’te ayrıldılar – Vanessa’nın 2018’de sosyal medyada yazdığı dramatik bir velayet savaşına girişerek.

“12 yıl önce bana yasal belgeler verildi ve ardından babası ve üvey annesinin tam velayet almaya çalışmasına yanıt olarak 8 yıl+ kendimi ve oğlumu gözaltı mahkemesinde savunmak için harcadım (bu, oğlumu ayda dört gün görecektim demektir) ve sonra benden onlara nafaka ödememi istedi, ”diye de rol alan Vanessa Genel Hastane, dedi o sırada. “O davayı ve benden 200.000 dolar isteyen bir hukuk davasını kaybettiler,” diye yazdı ve “asla hiçbir türden nafaka istemediğini ve Kass’ın babasının onu görmesinden asla zaman ayırmaya çalışmadığını” ve Megan ile Brian, en büyük oğlu Kassius’u hayatlarından “tamamen çıkardı”.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/brian-austin-green-reacts-vanessa-marcil-coparenting-diss/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir