Brian Austin Green, Eski Vanessa Marcil’in “Yalanlarını” Söyledi


Brian Austin Yeşil eski sevgilisi için ateşli sözler söyledi Vanessa Marcil.

bu BH90210 aktör, oğlunu kendisinin büyüttüğü iddiasına yanıt verdiğinde geri durmadı Kassius, şimdi 20, 2003’teki dağılmalarının ardından tek başına. Vanessa, eski çiftin ortak ebeveynlik durumuyla ilgili bir hayranın sorusuna yanıt verdiği yakın tarihli bir Soru-Cevap bölümünde iddiayı dile getirdi: “Eş ebeveynlik yapmadık ve yapmıyoruz. Oğlumu tek başıma büyüttüm.”

Aktrisin cevabının ekran görüntüsünü yayınlayan Brian, 24 Şubat’ta şöyle yazdı: “Yani, 50+ yaşındaki bir kadının sosyal medyada hala kafası iyiymiş gibi devam eden yalanlarını okumanın ne kadar sinir bozucu olduğunu size anlatamam. okul. Hayatında hiç yürümeyi seven biri olmadı. Konuşmak ucuz.”

Aynı zamanda eski eşinden üç oğlu olan Brian Megan Tilkiadlı 7 aylık erkek bebeklerinin yanı sıra zane kız arkadaşıyla Sharna Burgess– dinamiklerinde ebeveynliğin çoğunu yapan kişinin kendisi olduğunu iddia etmeye devam etti.

“Megan ve ben, annesi nadiren yanında olduğu için Kass’a çok yönlü bir çocukluk yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz” diye yazdı. “Artık ondan bu kadar çok paylaşım yapmasının nedeninin bu olduğunu sanıyorum. Ne zaman GİDECEK.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366087/brian-austin-green-calls-out-ex-vanessa-marcil-for-claiming-she-raised-their-son-kassius-%22alone%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir