Brett Kavanaugh, Profesyonellerin Seçimi Protestosuyla Morton’un Et Lokantasından Zorlandı – Hollywood Life


Brett Kavanaugh


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Adalet Brett Kavanaugh Çarşamba günü tatlı alamadım. Raporlara göre, seçim yanlısı protestocuların bir ihbar üzerine harekete geçmesi ve Washington DC şehir merkezindeki restoranın önünde bir araya gelmesi üzerine 6 Temmuz’da bir Morton’s Steakhouse’dan çıkmaya zorlandı. ShutDown DC grubunun eylemi düzenlediği bildirildi. “Bada**es iken @HaklarımızDC ve kendi komşuları dışarıda toplanmış #KavanaughGrup Çarşamba günü tweet attı. “Onu 7:40 civarında gören birinden bir ipucu aldık. Ona katılmak istersen bize DM’den yaz…Emin ol oturabilir!”

Brett Kavanaugh
Brett Kavanaugh 2018’de (Shutterstock)

Tam olarak bunu yaptılar ve bir dilim cheesecake için etrafta dolaşmak yerine, politikacı, grubun takip eden bir tweet’ine göre güvenlik ekibiyle birlikte hemen arka girişten çıktı. “Duyuyoruz Kavanaugh Güvenlik detayıyla arkadan gizlice kaçtı, ”diye tweet attı grup. “@mortons, kadınlardan bu kadar açık bir şekilde nefret eden bir adamı hoş karşıladığı için utanmalı.” Haziran ayında Roe v. Wade davasını bozmak için oy veren altı aşırı muhafazakar Yüksek Mahkeme yargıcından biri olan Brett, resmi bir yanıt vermedi, ancak Morton’unki etkilenmedi – ve protestocular daha az umursayamazdı.

“Sayın Yargıtay Adalet Kavanaugh ve restorandaki diğer tüm müşterilerimiz Morton’un restoranında akşam yemeği yerken asi protestocular tarafından gereksiz yere taciz edildi” dedi. siyaset. “Sizin tarafınız veya görüşünüz ne olursa olsun siyaset, toplanma ve akşam yemeği yeme hakkının oyundaki özgürlüğünü çiğnememelidir. Her şeyin bir yeri ve zamanı vardır. Tüm müşterilerimizin akşam yemeğini rahatsız etmek, bencillik ve terbiyesizlik eylemiydi.”

Brett Kavanaugh
ABD Yüksek Mahkemesi Yargıcı Brett Kavanaugh (Shutterstock)

ShutDown DC yine Twitter üzerinden yanıt vererek, “Bize hak yok, size barış yok. Lanet olsun @mortons.” 8 Temmuz’da yine bir tweet okumasıyla restoran zinciriyle alay ettiler, “Birisi lütfen dramatik bir okuma yapsın @mortons açıklama yapıp tik tok’a yükleyin. En iyi kostüm/ayar kazanır.”

Bu sırada, İskenderiye Ocasio-Cortez olayla ilgili alaycı bir tweet ile yanıt verdi. HuffPost Kıdemli editör Andy Campbell Cuma günü tweet attı, “siyaset Bugün bir avuç “asi” protestocu, akşam yemeği sırasında dışarıda durarak Brett Kavanaugh’u “hedef” ettikten sonra elinde incileri tuttu. ‘Protestocuları duymayan veya görmeyen ve tam bir yemek yiyip tatlıdan önce ayrılan’ Kavanaugh için kesinlikle korkunç bir gece.” AOC, “Zavallı adam. Suflesinden önce ayrıldı çünkü yanlış eyalet sınırları içinde dış gebelik yaşarlarsa ülkenin yarısının ölüm riskini alması gerektiğine karar verdi. Hepsi ona haksızlık. En azından pasta yemesine izin verebilirler”, yanında bir dilim kek emojisi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/08/brett-kavanaugh-forced-out-mortons-steakhouse-pro-choice-protest/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir