Brett Goldstein’ın Susam Sokağı Ziyareti Tamamen Eğlence ve Oyunlar


Ted Kement‘s Brett Goldstein futbol -ya da daha doğrusu futbol- söz konusu olduğunda uzman olabilir, ancak iş etrafta oynanan diğer oyunlara geldiğinde biraz çalışması iyi olabilir. Susam Sokağı.

göre en azından Elmo ve Kıvırcıkyani.

Oyuncu geçtiğimiz günlerde uğradı. Susam Sokağı oyunlarda olduğu gibi “G” harfi hakkında her şeyi öğrenmek için bilirsiniz. Ne yazık ki Brett için, birlikte ip atlama oynamaya çalıştıklarında biraz bağlandı.

Ancak, Muppets ona sürpriz bir saklambaç oyunu başlatmaya karar verdiğinde doğal olduğunu kanıtladı.

Brett, Elmo’yu kılık değiştirmiş halde bulunca, “Arkadaşım gibi görünüyorsun,” dedi. Jason Sudeikis‘ bir noktada itibari Ted. Bizi inandıran diğer anlar: Elbette bisküvi servisi ve AFC Richmond ürünleri vardı.

Elbette bu, Brett’in mahalleye ilk gelişi değildi. Geçen yıl tanıştı Huysuz Oscar. Yine de yeniden bir araya gelmeleri bulutları tam olarak süpürmedi. Brett, çöp tenekesi seven Muppet’i dama oynamaya davet ettiğinde, ona hemen kaçması söylendi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361391/lessigreaterted-lassolessigreater-s-brett-goldstein-tackles-a-new-game-on-lessigreatersesame-streetlessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir