Bret Michaels Nashville’de Zehir Gösterisi İptal Olunca Hastaneye Alındı ​​- Hollywood Life


Bret Michaels


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

Bret Michaels “Zehir”, doğrulanmayan bir tıbbi korkutmak için hastaneye kaldırıldı. 59 yaşındaki şarkıcı, grubunun şu anki turnesinin bir parçası olan Nissan Stadium gösterisi öncesinde 30 Haziran’da bir Nashville hastanesine kabul edildi. Def Leppard, joan Jettve rengarenk kababaşına TMZ. Hayranlar Poison’ın performans göstermesini beklerken, bir grup üyesi onlara grubu göremeyecekleri kötü haberi vermekle görevlendirildi. Göre TMZ Kaynaklara göre hastaneye yatış, “COVID ile ilgili ilaca verilen kötü tepki” nedeniyle olabilir. Reaksiyon Bret’in diyabeti tarafından tetiklenmiş olabilir.

Bret’in sağlık korkusu, Philadelphia’daki setinde hayranlarına kendisini iyi hissetmediğini bildirmesinden sadece beş gün sonra geldi. “Özür dilerim Philly – sette şekerim düştü” dedi kan şekeri ölçüm cihazının bir fotoğrafıyla. “Hipoglisemik hissettiğim için depodaki her şeyi verdim. Umarım eğlenmişsindir.”

Bret Michaels
Bret Michaels, yıllar boyunca çeşitli sağlık sorunları yaşadı (Fotoğraf: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Bret’in sağlığı daha önce de ilgi odağı olmuştu. 2014 yılında, “İnanılacak Bir Şey” şarkıcısı iki hafta içinde altı kez hastaneye kaldırıldı ve bu süre zarfında vücuduna iki stent yerleştirildi. Gitaristi ve yakın arkadaşı, Pete Evickhaberi Bret’in web sitesinde ve Facebook’ta açıkladı. ABC Haberleri. “Son iki hafta içinde Bret, Midwest’teki 6 hastaneye girip çıktı. Kuzeybatı Arkansas’ın inanılmaz Mercy Hastanesi de dahil, ”yazısı okundu. “Personel ve doktorlar inanılmazdı ve Bret’e inanılmaz özen gösterdiler. Bret, müziği insanlara ulaştırmaya olan bağlılığında kararlı olmaya devam ediyor. Performans göstermemek için gerçekten tutulması gerekiyor. ” Tıbbi sorunlar, Bret’in vücuduna iyileşmesi için zaman vermeyi reddetmesi ve bunun yerine doktorların emirlerine karşı hemen performans göstermeye başlamasıyla başladı.

Bret Michaels
Bret Michaels, Posion ile performans sergiliyor (Fotoğraf: Invision/AP/Shutterstock)

2011 yılında Bret, kalbindeki bir deliği onarmak için ameliyat oldu ve hemen hayranları için performans sergilemeyi dört gözle bekliyordu. “Yola geri dönmek ve tüm harika hayranlarım için sahnede sallanmaya başlamak için çok heyecanlıyım” dedi. İnsanlar. Temsilcisi de yayına verdiği demeçte, “Bret Michaels yavaş ama emin adımlarla sağlığına kavuşuyor” dedi. “Son kalp ameliyatından sonra dinlenmek ve iyileşmek için zaman ayırdıktan sonra, egzersiz yaparak ve koşu bandında koşarak aktif yaşam tarzına geri dönüyor.”

Bundan önce, 2010’da Bret, beyin kanamasının ardından acil bir apendektomi geçirdi. “Çoğunlukla, işlevimin çoğunu geri aldım. Bazı kesin beyin sorunları ve bazı kesin el ve bacak sorunları var, ama ben bunları terapiyle çözdüm” dedi. HollywoodYaşam Beyin ameliyatı geçirdikten 10 yıl sonra iyileşmesi hakkında.

Umarım, Bret tam olarak iyileşebilir, böylece en kısa zamanda sevdiği şeyi yapmaya geri dönebilir!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/bret-michaels-hospitalized/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir