Brendan Fraser ‘The Whale’ İçin Ayakta Alkışlanırken Ağladı – Hollywood Life


Brendan Fraser 'The Whale' İçin Ayakta Alkışlanırken Ağladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Brendan Fraser53 yaşında, filmdeki son rolünün desteği için çok minnettar görünüyordu. Balina geçen hafta sonu Venedik Film Festivali’nde. Yaklaşan filmde Charlie adında 600 kiloluk bir adamı oynayan oyuncu, filmin erken gösteriminin seyircilerden 6 dakika ayakta alkışlanmasıyla duygulandı. Alkışlar patlarken, filmdeki diğer aktörler arasında ayağa kalkmaya teşvik edilmeden önce koltuğuna oturdu.

Gösterimden önce, Brendan siyah bir takım elbise ve kravat taktığı için festivalin kırmızı halısına gelişi sırasında alkışlandı. Fotoğrafçılara gülümseyerek poz verdi ve hayranları onun görünüşünü görmenin sevincini sosyal medyadan dile getirdi. “Brendan Fraser geri döndü ve her zamankinden daha iyi!” Birçok hayran benzer şekilde Twitter ve Instagram’da yazdı.

Brendan Fraser
Brendan Fraser Venedik Film Festivali’nde (Anthony Harvey/Shutterstock)

Brendan’ın yeni rolü Balinatarafından yönlendirilen Darren Aronofsky, şimdiden Oscar vızıltıları alıyor. Bazı incelemeler, onun, oynadığı yabancılaşmış kızıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışan morbid obez bir adam olarak performansını söylüyor. yabancı şeyler yıldız Sadie Lavabo, Brendan’ın kariyeri boyunca beyaz perdeye getirdiği yetenek göz önüne alındığında çok da şaşırtıcı olmayan bir Akademi Ödülü almaya layık. Film, 2012 yılında yazdığı bir oyundan uyarlanmıştır. Samuel D. Avcı ve Venedik Film Festivali’ndeki resepsiyondan, Aralık’ta vizyona girdiğinde bir hit olacağı kesin.

Brendan büyülenmeden önce Balinaile 2021 röportajında ​​filmi yapmaktan bahsetti. unilad. “Daha önce görmediğiniz bir şeye benzeyecek,” dedi çıkışa. “Gardırop ve kostüm geniş, kusursuz ve hantaldı. Bu kesinlikle şimdiye kadar yaptığım her şeyden çok uzak ama utangaç olmamak… Kalıcı bir etki bırakacağını biliyorum.”

Balina Brendan’ın 2013’ten bu yana ilk filmi Çıkmak. Büyük ekrana ara vermesine rağmen, bir ritmi kaybetmemiş gibi görünüyor. En son yayınlanmasından önce, en iyi ana yıldızı olarak biliniyordu. Mumya film serisi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/05/brendan-fraser-cries-standing-ovation-the-whale-venice-film-festival-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir