Brendan Fraser ‘The Whale’ Çekiminden Sonra BAFTA Çay Partisinde Takılıyor – Hollywood Life


Brendan Fraser 'The Whale' Çekiminden Sonra BAFTA Çay Partisinde Takılıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Brendan Fraser54, inanılmaz filmi için aldığı kiloları verdikten sonra verdiği kiloları gösterdi. Balina, Cumartesi günü Beverly Hills, CA’daki BAFTA Çay Partisi’nde. Yetenekli oyuncu, etkinliğin kırmızı halısında açık gri takım elbise ve lacivert kravatın yanı sıra siyah ayakkabılarla poz verdi. Ayrıca bir çift gözlük salladı ve destansı anı yakalayan kameralara gülümsedi.

Brendan Fraser
BAFTA Çay Partisi’nde Brendan. (Rob Latour/Shutterstock)

Tek başına poz vermenin yanı sıra, Brendan muhteşem partneriyle poz verdi. Jeanne Moore. Uzun, kolsuz kırmızı bir elbise giymişti ve uzun sarı saçlarını toplamış, kolunu tuttu ve kocaman bir gülümsemeyle parladı. Ayrıca gümüş debriyaj çanta tuttu ve görünümüne açık renkli sivri topuklu ayakkabılar ekledi.

Brendan’ın BAFTA görünümü, görüşmediği 17 yaşındaki kızıyla yeniden bağlantı kurmak isteyen 600 kiloluk bir İngilizce öğretmeni olan Charlie rolüyle kalıcı izlenimler bırakmasının ardından geldi. Film, Samuel D. Hunter tarafından yazılan 2012 oyununa dayanıyor ve Brendan, karakteri oynamak için doğru bedene dönüşmek için kilo almak ve kalın bir takım elbise giymek zorunda kaldı.

Brendan Fraser
‘Balina’daki Brendan. (Everett Koleksiyonu)

Gazetecilere “Sahip olduğumu bilmediğim kaslar geliştirdim” dedi. Çeşitlilik, filmin dünya prömiyeri öncesinde, Eylül’de Venedik’te düzenlenen bir basın toplantısında. “Günün sonunda tüm aparatlar çıkarıldığında baş dönmesi bile hissettim; Venedik’te rıhtımdan bir tekneye atlamak gibiydi. O [sense of] dalgalı. Vücutları benzer olanlar için takdir etmemi sağladı. O fiziksel varlığın içinde yaşamak için hem zihinsel hem de fiziksel olarak inanılmaz derecede güçlü bir insan olmanız gerekiyor.”

darren aronofskykim yönetti Balina, ayrıca bir süredir halkın gözünden uzak olmasına rağmen inanılmaz rolü oynaması için neden Brendan’ı seçtiğini de açıkladı. “Filmi yapmak 10 yılımı aldı ve bunun nedeni, filmin kadrosunu oluşturmamın 10 yıl sürmesi. Charlie’yi seçmek birçok farklı nedenden dolayı büyük bir zorluktu” diye açıkladı.

“Herkesi düşündüm – her türden farklı oyuncu, gezegendeki her bir film yıldızı. Ama hiçbiri gerçekten işe yaramadı, ”diye devam etti. “Beni hareket ettirmedi ya da doğru hissettirmedi. Birkaç yıl önce, düşük bütçeli bir Brezilya filminden bir fragman yakaladım. [movie]ve Brendan’ı karavanda gördüm ve bir ampul yandı. ‘Gods and Monsters’ ya da ‘George of the Jungle’u izlememiştim. Onu orada görünce, sadece tıkladı. Brendan’dan benimle buluşmasını istedim… sadece tıklamaya devam etti.

Brendan’ın etkileyici rolü, Altın Küre Ödülü’ne aday gösterilmesini sağladı. Sonunda kazanmasa da, yıldız asla törene gitmeyi planlamadı. “Hollywood Yabancı Basın Derneği ile, Hollywood Yabancı Basın Derneği’ne duyduğum saygıdan daha fazla geçmişim var” dedi. GQ dergisi geçen yıl, eski HFPA başkanı tarafından cinsel saldırıya uğradığına dair daha önce yaptığı bir iddiaya atıfta bulunarak Philip Berk.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/brendan-fraser-bafta-tea-party-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir